<style>.lazy{display:none}</style>
22.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

İşbir Yatak 7-15 Yaş Çocuk Resim Yarışması

İşbir Yatak 7-15 Yaş Çocuk Resim Yarışması

İşbir Yatak 7-15 Yaş Çocuk Resim Yarışması

İşbir Yatak 7-15 Yaş Çocuk Resim Yarışması Düzenliyor. Ödüllü Yarışmaya 7 İle 15 Yaş Arası Tüm Çocuklar Katılabilecek.

Yarışmayı Düzenleyen Kurum: İşbir Yatak
Yarışma Türü: Resim Yarışması
Yarışmanın Kapsamı: Türkiye Geneli
Kimler Katılabilir: 7-15 Yaş Arası Çocuklar
Başvuru Şekli: Online

Yarışma Konusu:
En Güzel Rüyanı Resmet

Yarışma ödülleri
1 Kişiye Samsung Tablet
2 Kişiye İşbir Yatak Genç Set
5 Kişiye Bisiklet
1 Kişiye Xbox Oyun Konsolu
13 Kişiye İşbir Yastık
3 Kişiye Nike Sırt Çantası

Yarışma Hakkında

Ads

Bu yıl ilk kez düzenlenen yarışma geleneksel hale getirilerek; her yıl çocukların mutluluğuna ortak olacak. Bu yıl “En Güzel Rüyanı Resmet” temasıyla düzenlenen resim yarışmasında çocuklar, gördüğü en güzel düşü resmederek yarışacak ve birbirinden güzel hediyelerin sahibi olacak.

Çocukların kendi rüya dünyalarını özgürce keşfetmelerine ve bunu yaratıcı bir şekilde ifade etmelerini teşvik eden İşbir Yatak, çocukların hayal gücünü ve sanat yeteneklerini geliştirmeleri için de fırsat sunuyor.

İşbir Yatak, 7-15 yaş arasındaki tüm çocukları en güzel rüyasını resmetmeye davet ediyor.

Yarışma için son gün 23 Nisan’dır. 23 Nisan 24:00’a kadar resimlerin başvuru formu ile birlikte iletilmesi gerekmektedir. Yarışmanın kazananları 30 Nisan Günü İşbir Yatak sosyal medya hesaplarından ve yarisma.isbiryatak.com adresinden ‘den açıklanacaktır..

Yarışmada seçilen 23 çocuğa beyan edilen ödülleri verilecektir. Deprem bölgesinde yaşayan çocukları mutlu etmek adına özel bir hassasiyet sergileyen İşbir Yatak, bu bölgeden yarışmaya katılan ve seçilen 5 çocuğa ayrıca özel ödül kategorisinden bisiklet hediye edecektir.

Başvuru Koşulları

1. Yarışma için son katılım tarihi 23 Nisan 2024, 24:00’a kadardır. Bu tarihten sonra yüklenen fotoğraflar ve bilgiler yarışmaya dahil edilmeyecektir.

2. Kazananlar 30 Nisan 2024 tarihinde İşbir Yatak sosyal medya hesaplarından ve https://yarisma.isbiryatak.com adresinde açıklanacaktır.

3. Her çocuğun bir resim yükleme hakkı vardır.

4. Yarışmaya yollanan tüm resimler, katılımcı çocukların eseri olmalıdır ve bu yarışma için hazırlanmış olması gerekir, başka yarışmalarda sergilenen resimlerin sahipleri kazandıkları takdirde ödülleri iptal edilecektir. Katılımcılar yarışmaya katılmak suretiyle İşbir Yatak, resimlerini gelecekteki iletişim ve tanıtım çalışmalarında kullanma iznini vermiş olduklarını kabul ederler..

5. 7-15 yaş aralığındaki tüm çocuklar https://yarisma.isbiryatak.com başvuru adresinden yarışmaya katılabilecektir. Yarışmaya dahil olabilmek için katılım formunun doldurulması ve resmin yüklenmesi zorunludur. Katılım formu doldurulmayan veya katılım formu doldurulup resim yüklenmeyen yarışmacılar diskalifiye olacaklardır.

6. Çocukların rüyalarındaki hayal dünyalarını aktaracakları yarışmada malzeme ve teknik serbest olacak.

7. Yarışmaya katılım gösteren ve katılım şartlarına uygun olan tüm yarışmacıların hazırladığı resimler juri üyesi tarafından değerlendirilecek ve ilk 23’e giren yarışmacılar hediyelerin sahibi olacak. Bu yarışmada seçilen 23 kişiden 1 kişiye X- BOX Oyun Konsolu ( MICROSOFT Xbox Series S 512GB Oyun Konsolu + 3 Ay Gamepass Ultimate), 1 Kişiye Samsung Tablet ( SAMSUNG Galaxy Tab A9+ 8/128GB Tablet Grafit SM-X210NZAETUR), 2 Kişiye İşbir Yatak GENÇ SET ( 90 x190 ölçülerinde yatak, baza ve başlıktan oluşan set), 3 Kişiye NIKE Kalemlikli Sırt Çantası, 3 Kişiye Ümit 26 Jant Bisiklet, 13 Kişiye İşbir Yatak Yastık hediye edilecektir.

8. Deprem bölgesinde yaşayan çocukları mutlu etmek adına özel bir hassasiyet sergileyen İşbir Yatak, bu bölgeden yarışmaya katılan 5 çocuğa özel ödül kategorisinden bisiklet hediye edecek. 5 çocuğa Ümit 26 Jant Bisiklet hediye edilecektir. Deprem bölgesinden seçilen 5 kişi seçilen 23 kişi haricindedir.

9. İşbir Yatak, etik sorumlulukları çerçevesinde, bu yarışmada İşbir Yatak çalışanlarının ve İşbir Yatak bayilerinin çocuklarının yarışmaya katılmayacağını beyan eder.

10. Resim sahibinin bilgilerinin eksik veya geçersiz olması durumunda, ödül sıralamadaki bir sonraki resmin sahibine verilir.

Yarışmaya Başvuru İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ