11.12.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

HAYTAP Sokağımızın Hayvanı Fotoğraf Yarışması

HAYTAP Sokağımızın Hayvanı Fotoğraf Yarışması

HAYTAP Sokağımızın Hayvanı Fotoğraf Yarışması

Hayvan Hakları Federasyonu HAYTAP Sokağımızın Hayvanı Fotoğraf Yarışmasına Her Yaş Grubundan Amatör Ve Profesyonel Herkes Katılabilir. Yarışmaya Jüri Üyelerini Birinci Dereceden Yakınları Katılamaz.

2019 Yılında Dokuzuncu Defa Düzenlenen Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) İle Koza Yönetim Ve Servis A.Ş. İşbirliği İle Düzenlenen Fotoğraf Yarışmasının Teması “Sokağımızın Hayvanı” dır.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 1.500 Türk Lirası
İkincilik Ödülü 750 Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 500 Türk Lirası
Mansiyon Ödülü 450 Türk Lirası
(beş kişiye haytapshop.com Üzerinden 450TL Lik Alışveriş Çeki, Dört Kişiye Haytap Ürünlerinden Oluşan Hediye Paketi)

Yarışmaya Son Başvuru Tarihi 4 Temmuz 2019. Yarışma Sonuçları 13 Temmuz 2019 Tarihinde Açıklanacak.

Fotoğraflar
Yarışmaya Dijital Veya Dijital Ortama Aktarılmış, Yatay Şekilde Çekilmiş, Renkli Veya Siyah Beyaz Fotoğraflar Kabul Edilecektir. Her Katılımcı, Yarışmaya En Fazla 3 (Üç) Fotoğraf İle Katılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Teknik Özellikler
Fotoğrafların Jpeg Formatında Ve En Az 5 (Beş) Mp (Megapixels) Olması Gerekmektedir. Orijinal Fotoğrafların Üzerinde Renk Düzeltmesi, Keskinleştirme Gibi İşlemler Kısıtlı Olmak Ve Jürinin Uygun Bulacağı Seviyede Yapılabilir. Düzeltmeleri Aşırıya Kaçmış Fotoğraflar Jüri Tarafından Yarışma Dışı Bırakılabilecektir.

Diğer Koşullar
Yarışmaya Katılan Fotoğrafların Başka Herhangi Bir Yarışmada Derece Almamış Olması Gerekmektedir. Yarışmaya Fotoğraf Göndererek Katılanlar; Fotoğrafların Kendilerine Ait Olduğunu Beyan Ve Taahhüt Etmiş Sayılacaklardır. Seçici Kurul; Herhangi Bir Başvurunun Kurallara Aykırı Olduğunu Tespit Etmesi Durumunda Fotoğraf Sahibine Bilgi Vermeksizin Başvuruyu Geri Çevirme Ya Da Değerlendirme Harici Tutma Yetkisine Sahiptir. Yarışmaya Gönderilen Cd/Dvd’ler Geriye Gönderilmeyecektir. Yarışmaya Katılmak; Tüm Koşulları Kabul Etmek Anlamına Gelmektedir. Posta Ve Kargoların Alındığına İlişkin Teyit Gönderilmeyecektir.

Teslim
CD/DVD’ye konacak her fotoğraf isimlendirilirken 6 harf veya rakamdan oluşacak tek bir rumuz ve sıra numarası verilecektir. Örneğin CRE428-1, CRE428-2, …. gibi… Aynı zamanda bu rumuz CD/DVD üzerine ve katılım formuna da yazılacaktır. Yarışmacıya ilişkin herhangi bir kimlik bilgisi veya adres CD/DVD üzerine kesinlikle yazılmamalıdır. Yarışmaya gönderilecek olan CD/DVD’ler yeterli kalitede olmalıdır ve eğer CD/DVD açılamıyorsa bunun sorumluluğu fotoğrafçıya aittir. Katılımcıların CD/DVD’leri sağlam ve eksiksiz olarak ulaştırmaları gerekmektedir. Son teslim tarihinden sonra gelen kargolar yarışmaya kabul edilmeyecektir. Kağıda basılmış olarak iletilen , mail yoluyla ya da sosyal medya aracılığı ile gönderilen fotoğraflar kabul edilmeyecektir.

Teslim Adresi
Katılım formu ve CD/DVD mümkünse korumalı bir zarfa konularak, zarfın üzerine sadece;
“SOKAĞIMIZIN HAYVANI FOTOĞRAF YARIŞMASI”
HAYTAP
Barbarosu Bulvarı 143/A Beşiktaş Istanbul

yazılacak ve zarf hasar görmeyecek şekilde posta/kargo/kurye ile gönderilecek veya elden teslim edilecektir. Ödemeli gönderiler kabul edilmeyecektir.

Ödülü Kazananlar, Ödeme Yapılması İçin Sonuçlar Açıklandıktan Sonra T.C. Kimlik Ve Banka Hesap Numarasını, HAYTAP ‘A Mail Yoluyla Bildirmesi Gerekmektedir. Ödüller, Ödül Kazanan Kişilerin Banka Hesap Numaralarına Havale Veya EFT Olarak Gönderilecektir.

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.
Detaylar İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ