28.10.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Ankara Erbaa Kültür Ve Dayanışma Derneği Bursu

Ankara Erbaa Kültür Ve Dayanışma Derneği Bursu

Ankara Erbaa Kültür Ve Dayanışma Derneği Bursu

Ankara Erbaa Kültür Ve Dayanışma Derneği Bursu Başvurusu Derneğin E-Posta Adresine Gönderilmesi İle Yapılacak. Burs Ankara İlinde Üniversitelerde Öğrenim Gören Erbaa’lı Öğrencilere Verilir.

Burs Mülakatları Ekim Ayın İçinde Yapılacaktır. Burs Lisans Ve Yüksek Lisans Öğrencilerine Yöneliktir. Burs Yılda 9 Ay Süre İle Ödenmektedir.

Öğrencilere Burs Veren Kurumlar Listesi İçin Tıklayın.

Erbaa Kültür Ve Dayanışma Derneği Başarılı Ancak Maddi Desteğe İhtiyaç Duyan Öğrencilere Burs Vermektedir. Dernek, Eğitim Yardımlarının Yanı Sıra Dernek Gençlik Kolları Faaliyetlerinde De Bulunmaktadır.

Başvurular Başvuru Formunun Eksiksiz Olarak Doldurulup İstenilen Belgeler İle erbaadernekankara@gmail.com E-Posta Adresine Gönderilmesi İle Yapılacak.

Sponsorlu

Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği; Erbaa’lı olup Ankara’da 4 yıllık üniversite ve yüksek lisans okuyan başarılı ve maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere burs vermektedir. Amacımız burs yardımlarının yanı sıra gençlerimizi dernek çatısı altında buluşturarak birbirleriyle tanışmalarını sağlamak, Dernek faaliyetlerine katılarak bir nebzede olsa aile özlemlerini gidermek, Derneğimizin diğer kurum ve kuruluşlarla yaptığı ve yapacağı Protokollerden ( indirim, kampanya gibi) faydalanmak, Ayrıca Dernek gençlik kolları faaliyetlerine katılarak sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunmalarını sağlamak ve Ankara’ da yalnız olmadıklarını hissettirmektir.

Burs Başvuru Şekli

Bursiyer adayları “Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği Burs Başvuru Formu’nu indirip doldurduktan sonra durumlarına uygun olan belgelerle birlikte imzalı şekilde erbaadernekankara@gmail.com adresine mail atarak bize ulaştırmaları gerekmektedir.

Bursiyerlerin Belirlenmesi

Başvuruları Derneğe ulaşan adaylar için Ekim ayında mülakatlar yapılacaktır. Burs Komisyonu tarafından mülakatlara çağrılması uygun görülen adaylar yer ve zaman konusunda bilgilendirileceklerdir.
Burs Komisyonunun belirlediği adaylar Dernek Yönetim Kurulu onayı ile kesinleşir.

Bursiyerlerin Öğrenim Seviyesi

Lisans
Yüksek Lisans

Burs Başvuru Tarihleri

07.09.2020 – 02.10.2020 Tarihleri Arasında Başvuruda Bulunulabilinir.

Gerekli Belgeler
1- Burs Başvuru Formu (İndir)
2- Öğrenci belgesi
3- Nüfus cüzdanı fotokopisi
4- Banka hesabı ve İban numarası
5-Şehit/Gazi çocuğu olan öğrenciler için ilgili belge

Web Sitesi: http://erbaadernek.org.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ