12.05.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Yazılım Test Ve Kalite Derneği Bursu

Yazılım Test Ve Kalite Derneği Bursu

Yazılım Test Ve Kalite Derneği Bursu

Yazılım Test Ve Kalite Derneği Eğitim Ve Başarı Bursu, Turkish Testing Board Burs Başvuruları Başladı.

Yazılım Test ve Kalite Derneği, T.C. Üniversitelerinin Bilgisayar/Yazılım Mühendisliği ve Bilgisayar Programcılığı bölümlerinde okumakta olan başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilerine burs vermektedir. Burs başvuru kriterleri aşağıda belirtilmiştir:
• Üniversitelerin Bilgisayar/Yazılım Mühendisliği bölümünde veya önlisans düzeyindeki Bilgisayar Programcılığı bölümünde öğrenim görmekte olup ve en az 1. sınıfı bitirmiş olmak,
• Dörtlük düzene göre en az 3.0/4.0 not ortalamasına sahip olmak,
• Verilecek bursa ihtiyacı olmak
Bu kriterleri sağlayan T.C. Vatandaşları burs için aşağıdaki linke tıklayarak başvurularını yapabilirler. Bursa hak kazanan öğrenciler Yazılım Test Ve Kalite Derneği tarafından belirlenecek, gerektiği durumlarda telefon ve yüz yüze mülakata çağrılacaktır. Burs bir yıllık zaman diliminde Temmuz ve Ağustos ayları dışında 10 ayı kapsayacaktır. Burs miktarı ve burs verilecek öğrenci sayısı dernek tarafından belirlenecektir. Dernek vermekte olduğu bursu her zaman askıya alma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
Başvuru sonuçları Eylül-Ekim aylarında sadece burs kazananlarla irtibata geçilerek duyurulacaktır. Kazanamayan öğrencilere herhangi bir duyuruda bulunulmayacaktır.
Son Başvuru Tarihi 30 Ağustos 2020.

Web Sitesi: http://www.turkishtestingboard.org
Burs Başvurusu İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ