19.05.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması

Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması

Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması

UEDAŞ Uludağ Elektrik Dağıtım 7. Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması Konusu Şehrin Işıkları. Yarışmaya 18 Yaşı Ve Üzeri Tüm Amatör Ve Profesyonel Herkes Katılabilir.
Şehrin En Güzel Işığını Sen Yakala, Fotoğrafını Çek, Yükle Ve Ödüllerden Birini Kazan.

Yarışma Ödülleri

Birincilik Ödülü :
Limak Otellerinde 5 Gecelik Tatil

İkincilik Ödülü :
Canon EOS 200D Kit (Çanta+Tripod+SD Kart)

Üçüncülük Ödülü :
DJI Ryze Tello Drone

Sponsorlu

Yarışmaya Son Başvuru Tarihi 30 Eylül 2019. Yarışma Sonuçları 7 Ekim 2019 Tarihinde Açıklanacak.

Konu Ve Amaç

Yarışmamızın konusu; “Şehrin Işıkları” olup, amacımız amatör yada profesyonel fotoğrafçıların gece ve ışık teması ile şehirlerin dinamizmini ortaya çıkarmaktır. Her şehrin kendi güzelliğini ışık teması altında fotoğraflanması ve halkımıza bu güzelliklerin tanıtılarak ülke turizmine fayda sağlamak da amaçlarımızdan biridir. Fotoğrafçıların eserleri profesyonel jüri tarafından değerlendirilecektir.

Katılım Koşulları Ve Şartları

Yarışma, Seçici Kurul dışında konuya ilgi duyan son başvuru tarihine kadar 18 yaş ve üzeri ve tüm amatör veya profesyonel fotoğrafçılara açıktır. Daha önce başka yarışmalarda ödül almış eserler yarışmaya kabul edilmeyecektir. Yarışmaya eser gönderenler, eserlerin kendilerine ait olduğunu beyan ve taahhüt etmiş sayılır. UEDAŞ katılımcıların fotoğraflarıyla ilgili izinler ve telif haklarıyla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Katılımcı fotoğraflarında her türlü çekim tekniğini kullanmakta ve özgün anlatımında serbesttir.

Yarışma dijital dalda düzenlenmektedir.

Ödül alan ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar sergi amaçlı olarak kurumumuz tarafından basılı hale getirilecektir. Sergilemelerde bütünlük oluşturmak için dereceye giren ve sergilenmeye değer bulunan fotoğrafların, UEDAŞ tarafından gerekli görülen büyüklükte laboratuvar baskıları alınabilecek veya fotoğraflar yarışmaya gönderildikleri kadrajda sergilenebileceklerdir. Bu nedenle başvuru formuyla birlikte yüklenen fotoğrafların eser sahibinin arzu ettiği kadrajda, baskıya uygun şekilde Dijital Fotoğraf Makinesi ya da yüksek kaliteye sahip Akıllı Telefon tarafından çekilip JPEG formatında gönderilmesi gerekmektedir. Yarışma sayısal (Dijital) ortamdadır. Baskılar kabul edilmeyecektir.
Katılım koşullarına ve şartlarına uymayan fotoğrafların ödülleri iptal edilecek ve yerine başka bir fotoğraf seçilmeyecektir.
Her katılımcı en fazla 5 (beş) adet eserle yarışmaya katılabilir.
Gönderilen kayıtlardaki fotoğraflar kenar boşluksuz olmalıdır.
Katılımcı, yarışmaya gönderdiği yapıtın tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Ödül alan katılımcılardan bu beyan ve kabulleri dışında hareket ettiği anlaşılanlardan elde ettikleri ödül, ünvan ve her türlü kazanımları geri alınır.

– Yarışmaya gönderdiği fotoğraf üzerinde, yapıt kendisine ait olmayan eseri yarışmaya gönderen, değerlendirme kurulunu yanıltmaya yönelik olarak müdahale ve değişiklikleri yapan,

E-posta yolu ile gönderilen fotoğraflar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Eserlerin Gönderilmesi Ve İadesi

Eserler www.uedas.com.tr/sehrinisiklari adresinden yüklenecektir. Ve iadesi söz konusu değildir.

İletişim :
E-Mail: halklailiskiler@uedas.com.tr

Not: Fotoğraflarda kadraj, renk doygunluğu, keskinlik, toz alma ve kontrast düzeltmesi gibi kabul edilebilecek müdahaleler dışında hiçbir manipülasyon/başkalaştırma/oynama kabul edilmeyecektir. Fotoğrafın belgesel yapısı değiştirilmemiş olmalıdır. Bu konuda jürinin kanaati esastır.

Ödül 2 kişilik oda için tek seferde gerçekleştirilecek 5 gecelik konaklamayı kapsar. Konaklama Limak Lara / Limak Arcadia / Limak Limra / Limak Atlantis otellerinden birinde gerçekleştirilebilir. Otel seçimi kazanana aittir. Konaklama en geç 31.12.2020 tarihine kadar yapılabilir. Rezervasyon için en az 90 gün önceden tarafımıza bilgi verilmesi şarttır.
Yarışma Sitesi: https://www.uedas.com.tr/sehrinisiklari/
Fotoğraf Yüklemek İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ