03.06.2020 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Kumbaravan Kültür Sanat Öğrenci Bursları

Kumbaravan Kültür Sanat Öğrenci Bursları

Kumbaravan Kültür Sanat Öğrenci Bursları Başvurusu 2020

Kumbaravan Kültür Sanat Öğrenci Bursları Temmuz 2017 Tarihinde Başlayan Bir Sosyal Girişimdir. Kumbaravan Kültür Sanat Bursları Öğrencilere Bilet, Kitap Olarak Burs Veren Kişi Ve Kurumlardır. Burs Vermek İsteyen Kişi Ve Kurumlarda Öğrencileri Bir Araya Getirmek Üzere Faaliyete Başlamıştır. Öğrencilere Nakit Burs Verilmemektedir.

Kumbaravan Kültür Sanat Bursları Müzik Bursları (Konser), Tiyatro Bursları, Edebiyat Bursları (Kitap), Sinema Bursları (Bilet) Olarak 8 Aylık Olarak Sağlanabilmektedir.

2020 Dönemi Son Başvuru Tarihi 2 Şubat 2020.

Başvuru Koşulları
1- Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşı olmak.

2- YÖK – Yüksek Öğretim Kurumuna bağlı bir üniversitede öğrenci olmak ve öğrenciliğini E-Devlet üzerinden alınan güncel tarihli öğrenci belgesi ile belgelemek.
(Açık Öğretim, Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Örgün ya da İkinci Öğretim)

Sponsorlu Bağlantılar

3- Maddi imkanının ‘Bilet’ ve ‘Kitap’ satın almaya yetersiz olması.

4- Burslar 8 Aylık Tam Burs olarak sağlanabilmektedir. (2020 Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, 2020 Ekim – Kasım – Aralık, )

5- Sağlanan burs; nakit para, hediye çeki ve benzeri unsurlar olmayıp ‘Bilet’ ve ‘Kitap’ tan oluşmaktadır.

Sürdürülebilirlik

A- Kazanılan burs sonucu elde edilen, ‘Bilet’ ile izlenecek ‘Film’, ‘Konser’ ya da ‘Tiyatro Oyunu’ na ait duygu ve düşüncelerinizi, kazandığınız kültür sanat tecrübenizi; etkinlikte çekilen bir fotoğrafınız ile birlikte, etkinliği takip eden 3 gün içerisinde göndermeniz gerekmektedir. Etkinlik ile ilgili görsel ve yorum yazınız web sayfamızda eleştiri, görüş ve öneri yazısı olarak etkinlik sahipleriyle ve halkımızla paylaşılacaktır.

B- Kazanılan burs sonucu elde edilen, ‘Kitap’ ı teslim aldıktan sonra 10 gün içinde okumanızı, ‘Kitap’ a ait duygu ve düşüncelerinizi, kazandığınız kültür sanat tecrübenizi, bir fotoğrafınız ile birlikte, 10 gün içinde bize göndermeniz gerekmektedir. Kitap ile ilgili görsel ve bursiyer yorum yazınız web sayfamızda eleştiri, görüş ve öneri yazısı olarak -hayatta ise- yazarıyla, yayıneviyle ve halkımızla paylaşılacaktır.

6- BursKumbaravan, bursiyerlerin iletişimi ve gerekli prosedürleri düzenli, sağlıklı bir şekilde sağlamaması durumda burslarının kesilmesini ve başka bir öğrenciye aktarma ve benzeri tüm hakları her daim kendisinde saklı tutar.

7- Tüm sağlanan burslar karşılıksız olup geri ödeme veya hizmet yükümlülüğü içermemektedir.

8- Başvurunuz, burs vermek isteyen kişi ve kurumlara açık olarak web sayfamızda yayınlanacaktır.

9- Bursiyer seçimlerinde kesinlikle ‘Eşitlik’ ilkesi esastır. Süreçler, web sayfamızda, tüm paydaşların, öğrencilerin, etkinlik sahiplerinin, yayınevlerinin, görebileceği, düzenli takip ve kontrol edebileceği şekilde “Şeffaf “olarak yayınlanır.

10- Başvuru süreci tamamen yazılı olarak ilerleyecek olup, hiç bir koşul ve şartta sözlü olarak bilgi verilmemektedir.

İletişim; Bilgi@Kumbaravan.com – Whatsapp hattımız 0 545 860 99 22 üzerinden yazılı olarak sağlanmaktadır.

11- Bursiyerler, izlemek istedikleri filmleri, tiyatro oyunlarını, okumak istedikleri kitabı, gitmek istedikleri konseri, mevcut süre zarfında kendileri yönlendirme olmaksızın özgürce seçeceklerdir.

12- Son başvuru tarihi 02 Şubat 2019 Pazar günüdür.

13- Yukarıda yer alan tüm bilgileri ve ‘Başvuru’ bölümlerinde yer alan tüm maddeleri eksiksiz, acele etmeden, detaylı bir şekilde, tamamıyla okuduysanız aşağıda yer alan adımları izleyerek başvuru yapabilirsiniz.

Online Başvuru Yapmak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ