22.07.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Gürsoy Vakfı Öğrenci Bursu Başvuruları

Gürsoy Vakfı Öğrenci Bursu Başvuruları

Gürsoy Vakfı Öğrenci Bursu Başvuruları

Gürsoy Şirketler Grubu Gürsoy Vakfı Bursları Başvuruları Grup Dışı Çalışanlarına Ve Grup İçi Bursları Olmak Üzere 2 Tür Burs Vermektedir. Gürsoy Vakfı Bursundan Türkiye Cumhuriyeti Sınırları İçerisinde Eğitim Alan Öğrenciler Faydalanmaktadır.

Vakıftan Burs Almak İçin Başka Bir Özel Kurum Yada Kuruluştan Burs Almıyor Olmak Gereklidir. KYK Kredisi Alanlar Burs Başvurusunda Bulunabilir. Grup Dışı Lisans Öğrencilerine Verilen Burstan Faydalanan Öğrenciler Gürsoy Şirketler Grubu Bünyesindeki Şirketlerde 1 Kereye Mahsus 1 Ay Süre İle Asgari Ücret Karşılığında Staj Yapmak Zorundadır. Gürsoy Vakfı Öğrenci Bursu Başvurusu İçin Başvuru Formu İndirilip Eksiksiz Olarak Doldurulup İstenilen Belgelerle Birlikte PDF Formatında info@gursoyvakfi.org E-Posta Adresine Gönderilmesiyle Yapılacak. Son Başvuru Tarihi 15 Eylül 2018.

Vakfın Kamuya Açık Grup Dışı Bursu Sadece Yüksek Öğrenim Lisans Öğrencilerine Yöneliktir.
Lisans Bursu Başvurusu İçin Ailede En Fazla Kazanan Kişinin Yıllık Brüt Geliri (Maaş, İkramiye, Prim) 54 Bin Türk Lirası Altında Olduğuna Dair Belge (Mesailer Dahil Değil) İstenir.
Yeni Kayıt Adaylar İçin LYS Sıralaması, Ara Sınıflarda Başvuracaklar İçin Bir Önceki Eğitim Dönemi Not Ortalaması En Az 4 Üzerinden 2.5 Olmalı Ve Hiçbir Dersten Kalmamış Olmalıdır.
Vakıf Konservatuar Öğrencilerine İse 5 Kişilik Kontenjan Ayırır.

Gürsoy Şirketler Grubunda Çalışanlara Orta Öğretim Bursu, Yüksek Öğrenim Bursu (Meslek Yüksek Okulları, Üniversite) Bursları Verilir.

Burs Başvuru Formu (İndirmek İçin Tıklayın)
Burs Koşullarını İndirmek İçin Tıklayın
Burs Sözleşmesini İndirmek İçin Tıklayın
Web Sitesi: http://gursoyvakfi.org

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. faikcan kökçü dedi ki:

    biz bu belgeleri fotokopi olarak alacaksak ,e posta adresine nasıl göndereceğiz.direk fotoğrafını çeksek olmaz mı acaba

    1. Güncel Eğitim dedi ki:

      tarayıcı ile tarayabilir yada fotoğraf olarak çekip düzenleyerek e-posta adresine gönderilebilir. belgelerin düzgün ve okunaklı olması gereklidir.

BİR YORUM YAZ