20.06.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

2019 Attila İlhan 11. Liseli Gençler Kompozisyon Yarışması

2019 Attila İlhan 11. Liseli Gençler Kompozisyon Yarışması

2019 Attila İlhan 11. Liseli Gençler Kompozisyon Yarışması

2019 Atilla İlhan 11. Liseli Gençler Kompozisyon Yarışması Son Başvuru Tarihi 16 Şubat 2019. Yarışmaya Türkiye Geneli Resmi Ve Özel Lise Ve Dengi Okul Öğrencileri Katılabilir.

Yarışma Ödülleri
Birinciye 1.500 Türk Lirası
İkinciye 1.250 Türk Lirası
Üçüncüye 1.000 Türk Lirası

Atilla İlhan Bilim Sanat Kültür Vakfı Kompozisyon Yarışması Ülkemiz Sathında Lise Çağındaki Öğrencilerimizin Kendilerini Yazıyla İfade Edebilme Yetilerini Geliştirmelerine Katkıda Bulunmak Amacıyla Düzenlenmiştir.

2019 Atilla İlhan 11. Liseli Gençler Kompozisyon Yarışması Konusu “Bilgi Ve İnternet İletişim Teknolojilerinin Yaşamımızdaki Bugünkü Yeri Nedir? İleride Nasıl Olmalıdır?”

Yarışmaya Katılım:
Eser Gönderimi Yarışmacının Kimlik Bilgileri Gizlenerek Yapılacaktır. Her Yarışmacı Kendi Belirleyeceği 4 Haneli Sayının Başına Türkçe Takma İsim İlavesi İle Kişisel Rumuz Oluşturmalıdır. (Örnek: Kaptan2562)

Sponsorlu Bağlantılar

Katılımcıların En Az 1 Tam Sayfa Ve İki Sayfayı Geçmeyecek (A4) Şekilde (11 Punto Karakter Büyüklüğü Esas Olarak Alınarak) Oluşturacakları Türkçe Kompozisyon Metinleri İle Birlikte Ad/Soyad, Yaşadığı Şehir, Okuduğu Lisenin Adı/Sınıfı İçeren Kimlik Bilgilerini En Geç 16 Şubat 2019 Tarihini Taşıyacak Şekilde Düzenleyecekleri Bir E-Posta İle yarisma@aibskv.net Adresine Gönderecektir. (Eser Gönderimleri Ebeveyn Yada Okul E-Posta Adresinden Yapılacak). E-Postanın Konu Bölümüne Yarışmacının Kişisel Rumuzu İle Kompozisyon Eserinin Başlığı Yazılmalıdır. Eserin E-Posta İle Vakfa Ulaşmasının Ardından Bu E-Postaya Cevap Olarak, Yarışma Şartnamesini İçeren Bir E-Posta Yarışmacıya Gönderilecektir. Yarışmacı Bu E-Postayı Tarafına Gönderilen Şartnameyi Okuyarak “Onaylıyorum” Yazıp Cevaplayacaktır. Cevap E-Postasında Yarışmacıya Ulaşılabilecek Bir Telefon Numarası Belirtilecektir. (Sadece Ebeveyn Yada Okul Telefon Numarası) Şartname Dışı Başvurular Değerlendirmeye Alınmayacak.

Rumuzları İle Kapalı Tüm Eserler Şubat Ayı Sonunda yarisma2019.aibskv.net Adresinden Yayınlanacaktır. Eserlerin Vakfımıza Varış Kayıt Kronolojisi Yarışma Sıralamasını Oluşturacaktır.
Ad/Soyad, Meslek Ve Telefon Numarası Belirten Her Gerçek Kişi, Yaygın Olarak Kullandığı Kişisel E-Posta Haberleşme Adresinden Oy Gönderebilecektir. Bitiş Tarihi 31 Mart 2019 Saat 24:00.

Her Seçmen Tek Oy Hakkına Sahiptir. Her Oy Toplam 3 Değişik Eser Seçimini Kapsayacak Şekilde Rumuz Ve Eser Başlığı Belirtilerek Beğeni Sıralamasında Düzenlenmelidir. Az Sayıda Eser Seçimi Yada Şartname Dışı Oylar Geçersiz Sayılır.

Halk Oylaması En Fazla Puanı Toplayan 2 Eser, Aynı Süreçte Vakfımız Tarafından Oluşturulacak Ön Elem Seçiciler Kurulunun Belirleyeceği 8 Eser İle Beraber Finale Kalmış Sayılacak.

Finale Kalan 10 Eser, Nisan Ayının İlk Haftasında www.tilahan.org ve yarisma2019.aibskv.net Adreslerinden Kamuoyuna Duyurulacaktır. Finale Kalan Eser Sahipleri En Geç 15 Nisan 2019 Tarihi Saat 18:00’a Kadar Vakfın 0 212 243 95 25 Numaradan Arayarak Yada bilgi@aibskv.org Adresine E-Posta Göndererek Şahsi Yada Kendilerine Ulaşılabileceğimiz Bir Aile Büyüğünün Telefon Numarasını (İsim Belirterek) Bildirmek Zorundadır. Öğrenci Bursları.

Yarışma Duyurusu İçin Tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Erhan guner dedi ki:

    1-maarif1955-kelebegin ruyasi2-venus2606gerceklik yanilgisi3-helur0000-kafamizda deli sorular

BİR YORUM YAZ