17.09.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Malatya Eğitim Platformu Bursu Başvuruları Başladı

Malatya Eğitim Platformu Bursu Başvuruları Başladı

Malatya Eğitim Platformu Bursu Başvurusu 2021-2022

Malatya Eğitim Platformu Bursu Öğrenci Bursları Örgün Eğitim Veren Üniversiteye Kayıt Yaptırmış Olanlar Veya Ara Sınıflarda Eğitimine Devam Eden Öğrencilere Yöneliktir. Malatya Eğitim Bursu Başvurusu Online Olarak Alınmaktadır.

Öğrencilere Burs Veren Kurumlar Listesi İçin Tıklayın.

Malatya Eğitim Bursu Projesi’nden burs alabilmek için örgün eğitim veren bir üniversiteye kayıt yaptırmış olmak ya da halen öğrenimini devam ettirmek gerekmektedir. Burs başvuru formunu doldurup, vicdani yükümlülük sözleşmesini de onayladıktan sonra tamamladığınız burs başvuru işleminden sonra sizin için “bursiyer üye” hesabı açılmaktadır.

Her yılın ekim ayının son gününe kadar burs başvuru formunu doldurmak ve her öğretim yılı başında bilgilerinizi güncellemeniz burs verilmesi için gerekli başvuruyu gerçekleştirmiş olmanız anlamına gelmektedir.

MALATYA EĞİTİM BURSU belirli kriterlere göre tespit edilen puanlama esasına göre verilmektedir. Bu nedenle sisteme kayıt olurken verdiğiniz bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Burs başvuru formunu doldurarak sisteme kayıt olduğunuzda adınıza bir bursiyer hesabı açılmaktadır. Formda belirttiğiniz GSM numarası kullanıcı kodunuz olurken, cep telefonunuza gelen şifre ile tüm işlemleri takip edebilirsiniz. Bu sayede sistem sadece sizin kullanımınıza özel olmakta, gizlilik ve güvenlik sağlamaktadır.

Sponsorlu

Burs İçin İstenilen Belgeler

1- Öğrenci Belgesinin Aslı (Okulun Öğrenci İşlerinden Alınacak)

2- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Not: Gerekli Belgeler Yukarıdaki Sıraya Göre Dosyalanıp Gönderilecektir. Evrakları Türk Kızılayı Malatya Şubesine elden veya posta ile ulaştırınız. Evraklar elektronik ortamda kabul edilmemektedir.

Adres: Kavaklıbağ Mahallesi Halep Caddesi No:22 Battalgazi – Malatya (Malatya Kız Meslek Listesi Arkası)
Telefon: 0 422 321 27 48

2021-2022 Dönemi Burs Başvuruları 15 Eylül 2021 Tarihinde Alınmaya Başlayacak. Malatya Eğitim Bursu Platformunda sadece Lisans, İkinci Öğretim Lisans ve Önlisans öğrencilerinin başvuruları değerlendirilecektir.

Online Başvuru Yapmak İçin Buraya Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ