12.05.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Malatya Eğitim Platformu Bursu Başvuruları

Malatya Eğitim Platformu Bursu Başvuruları

Malatya Eğitim Platformu Bursu Başvurusu

Malatya Eğitim Platformu Bursu Öğrenci Bursları Örgün Eğitim Veren Üniversiteye Kayıt Yaptırmış Olanlar Veya Ara Sınıflarda Eğitimine Devam Eden Öğrencilere Yöneliktir. Malatya Eğitim Bursu Başvurusu Online Olarak Alınmaktadır.

Malatya Eğitim Bursu Projesi’nden burs alabilmek için örgün eğitim veren bir üniversiteye kayıt yaptırmış olmak ya da halen öğrenimini devam ettirmek gerekmektedir. Burs başvuru formunu doldurup, vicdani yükümlülük sözleşmesini de onayladıktan sonra tamamladığınız burs başvuru işleminden sonra sizin için “bursiyer üye” hesabı açılmaktadır. Her yılın ekim ayının son gününe kadar burs başvuru formunu doldurmak ve her öğretim yılı başında bilgilerinizi güncellemeniz burs verilmesi için gerekli başvuruyu gerçekleştirmiş olmanız anlamına gelmektedir.

MALATYA EĞİTİM BURSU belirli kriterlere göre tespit edilen puanlama esasına göre verilmektedir. Bu nedenle sisteme kayıt olurken verdiğiniz bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Burs başvuru formunu doldurarak sisteme kayıt olduğunuzda adınıza bir bursiyer hesabı açılmaktadır. Formda belirttiğiniz GSM numarası kullanıcı kodunuz olurken, cep telefonunuza gelen şifre ile tüm işlemleri takip edebilirsiniz. Bu sayede sistem sadece sizin kullanımınıza özel olmakta, gizlilik ve güvenlik sağlamaktadır.

2020-2021 Eğitim Öğretim Döneminde Burs Başvurusu 15 Eylül 2020 İle 15 Ekim 2020 Tarihleri Arasında Alınacak. İlk Burs Ödemesi Kasım Ayında Yapılacak.

2020 – 2021 Eğitim Öğretim yılı burs başvuruları 15 Eylül – 15 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. 16 Ekimden sonra başvuran öğrencilerimiz, 15 Eylül – 15 Ekim tarihleri arasında başvuran öğrencilerimizden sonra değerlendirmeye alınacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

İlk burs ödemelerine 2020 Kasım ayında başlanacak. Elde edilen bağışın gelen burs talebini karşılama oranına göre burs tahsisleri yapılacaktır. Bu tarihten önce başvuru yapanların bu tarihler arasında tekrar başvuru yapmaları gerekmektedir. Her yıl burs başvuruları için yeni kayıt alınacak ve bu başvurular içerisinden burs almaya hak kazananlar belirlenecektir.

Burs İçin İstenilen Belgeler
1- Öğrenci Belgesinin Aslı (Okulun Öğrenci İşlerinden Alınacak)
2- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
Not: Gerekli Belgeler Yukarıdaki Sıraya Göre Dosyalanıp Gönderilecektir. Evrakları Türk Kızılayı Malatya Şubesine elden veya posta ile ulaştırınız. Evraklar elektronik ortamda kabul edilmemektedir.

Adres:Kavaklıbağ Mahallesi Halep Caddesi No:22 Battalgazi – Malatya (Malatya Kız Meslek Listesi Arkası)
Telefon: 0 422 321 27 48

Online Başvuru Yapmak İçin Buraya Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ