28.06.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

KYK Yurt İstanbul Esenyurt Erkek Öğrenci Yurdu

ADRES
Atatürk Mahallesi Sedef Sokak No: 10-12 Kıraç Esenyurt İstanbul
FAKS
0 212 886 63 98
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

KYK Yurt İstanbul Esenyurt Erkek Öğrenci Yurdu

KYK Yurt İstanbul Esenyurt Erkek Öğrenci Yurdu Tek Bloktan Oluşmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Esenyurt Erkek Yurdu İletişim Bilgileri, Adres Ve Telefon Numarası, Harita Konum Bilgileri.

İletişim Bilgileri
Adres: Atatürk Mahallesi Sedef Sokak No: 10-12 Kıraç Esenyurt İstanbul
Telefon Numarası: 0 212 886 71 42
Faks Numarası : 0 212 886 63 98

Kyk Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.

KYK Yurt İstanbul Esenyurt Erkek Öğrenci Yurdu KYK Yurt İstanbul Esenyurt Erkek Öğrenci Yurdu

Henüz video eklenmemiş.

  1. Onur dedi ki:

    Ben bolgenin kargo dagiticisiyim kendisine ulasamadigim bi ogrencinizin kargosunu getirdim guvenlikteki kilolu bi arkadasa ogrenciyi anons etmesini soyledigimde almiyoz almiyoz demeye basladi ben israr edince kufur etmeye basladi ve ogrencinin kargosunu geri gondermek zorunda kaldik umarim arkadas uyarilir

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ