07.10.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

KYK Yurt İstanbul Avcılar Atatürk Kız Yurdu

ADRES
Üniversite Mahallesi Kamp Sokak No: 2 Avcılar İstanbul
FAKS
0 212 421 33 53
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

KYK Yurt İstanbul Avcılar Atatürk Kız Yurdu

KYK Yurt İstanbul Avcılar Atatürk Kız Öğrenci Yurdu Tek Bloktan Oluşmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Yurtkur Avcılar Atatürk Kız Öğrenci Yurdu İletişim Bilgileri, Adres Ve Telefonu, Harita Konum Bilgileri.

İletişim Bilgileri
Adres: Üniversite Mahallesi Kamp Sokak No: 2 Avcılar İstanbul
Telefon: 0 212 421 33 55
Faks Numarası: 0 212 421 33 53

Kyk Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.

KYK Yurt İstanbul Avcılar Atatürk Kız Yurdu KYK Yurt İstanbul Avcılar Atatürk Kız Yurdu KYK Yurt İstanbul Avcılar Atatürk Kız Yurdu

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ