20.10.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

KYK Sancaktepe İyimaya Kız Öğrenci Yurdu

ADRES
Osmangazi Mahallesi Erguvan Sokak No: 8 Sancaktepe İstanbul
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

KYK Sancaktepe İyimaya Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul KYK Sancaktepe İyimaya Kız Öğrenci Yurdu 2 Bloktan Oluşmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Yurtkur İyimaya Kız Öğrenci Yurdu İletişim Adresi Ve Telefonu. Kız Yurdunun Harita Konun Bilgileri İçin Konum Sekmesine, Fotoğrafları İçin Foto Galeri Sekmesine Tıklayın. Yurt Hakkında Yorum Yapmak İçin Yorum Sekmesini Kullanabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: Osmangazi Mahallesi Erguvan Sokak No: 8 Sancaktepe İstanbul
Telefon: 0 216 311 15 23

Kyk Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.

KYK Sancaktepe İyimaya Kız Öğrenci Yurdu KYK Sancaktepe İyimaya Kız Öğrenci Yurdu KYK Sancaktepe İyimaya Kız Öğrenci Yurdu

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Sponsorlu Bağlantılar
KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ