01.10.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Kyk İzmir Urla Latife Hanım Kız Öğrenci Yurdu

ADRES
Gülbahçe Mahallesi Gülbahçe Caddesi No: 3/A İYTE Kampüsü Urla İzmir
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Kyk İzmir Urla Latife Hanım Kız Öğrenci Yurdu

Kredi Ve Yurtlar Kurumu Kyk İzmir Urla Latife Hanım Kız Öğrenci Yurdu İletişim Bilgileri, Adres Ve Telefon Numarası. Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Yurtkur İzmir Urla Latife Hanım Kız Yurdu 19 Bloktan Oluşmaktadır. Yurt 456 Öğrenci Kapasitelidir.

İletişim Bilgileri
Adres: Gülbahçe Mahallesi Gülbahçe Caddesi No: 3/A İYTE (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü) Kampüsü Urla İzmir
Telefon Numarası: 0 232 765 91 09

Kyk Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.

Kyk İzmir Urla Latife Hanım Kız Öğrenci Yurdu Kyk İzmir Urla Latife Hanım Kız Öğrenci Yurdu Kyk İzmir Urla Latife Hanım Kız Öğrenci Yurdu

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ