07.10.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İzmir Gaziemir KYK Kız Öğrenci Yurdu

ADRES
Atıfbey Mahallesi Gazi Atatürk Bulvarı No: 3 Gaziemir İzmir
FAKS
0 232 274 70 08
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İzmir Gaziemir KYK Kız Öğrenci Yurdu

İzmir Gaziemir KYK Kız Öğrenci Yurdu 3 Bloktan Oluşmaktadır. Gençlik Ve Spor Bakanlığı Kredi Ve Yurtlar Kurumu KYK Yüksek Öğrenim İzmir Gaziemir Kız Yurdu İletişim Bilgileri.

İletişim Bilgisi
Adresi: Atıfbey Mahallesi Gazi Atatürk Bulvarı No: 3 Gaziemir İzmir
Telefon Numarası: 0 232 274 70 09
Faks Numarası: 0 232 274 70 08

Kyk Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.

İzmir Gaziemir KYK Kız Öğrenci Yurdu İzmir Gaziemir KYK Kız Öğrenci Yurdu

Henüz video eklenmemiş.

  1. Nuray eldeniz dedi ki:

    Bizler deprem zede olarak gaziemire çadırlardanyurda geldik ama burası çok önemli karşılama şekilleri çok farklıydı sanki orası kendilerinin gibi bizi çok kucumsediler müdüründen tutunda güvenlik elemanları bizi çok kucumsediler ama sunuda belirteyim sadece bize temizlik elemanları iyi davrandı birde devletin bize göndermiş olduğu yiyecek ve kıyafetleri bizlere vermek istemediler

  2. meryem dedi ki:

    deprem sonrası yurda geldik yurt müdürünün yaklaşımı çok kötüydu …çok sert sanki zorla evinde ağırlayan ev sahibi gibiydi..zaten psıkolojimiz bozuk deprem ve maddi imkansızlıklar ..bize çok yanlış tutum içindeydi çok acımasız alaycı tavırlarından ötütü kınıyorum detaylı olarakta şikayetlerde bulunacam…..bir şey istemeye çekiniyorduk…sonuçta hiçbirşey ona ait değil biz tc vatandaşı olarak devletin bize sunduğu imkanlardan yararlanıyoruz ancak böyle kişiler bu makamlarda olmamalı…..

  3. Çisem dedi ki:

    Deprem sonrası yurdunuzda ağırladığınız depremzedelere karşı tutumunuzu esefle kınıyorum. Gerekli sosyal medya mecralarında şikayetler yapılmıştır. Ve yurt müdürü hakkında da en kısa sürede şikayet açılacaktır. Gelen yardımları depremzedelerle paylaşmamak niyedir.

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ