28.06.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İstanbul Maltepe KYK Mimar Sinan Erkek Yurdu

ADRES
Zümrütevler Mahallesi Emek Caddesi No: 91 Maltepe İstanbul
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İstanbul Maltepe KYK Mimar Sinan Erkek Yurdu

İstanbul Maltepe KYK Mimar Sinan Erkek Öğrenci Yurdu 3 Bloktan Oluşmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Yurtkur Mimar Sinan Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Adresi, Harita Konum Bilgileri. Yurtta Etüt Salonu, Mescit, Konferans Salonu, Çamaşırhane, Yemekhane Bulunmaktadır. Yurt 4.104 Öğrenci Kapasitelidir.

İletişim Bilgileri
Adres: Zümrütevler Mahallesi Emek Caddesi No: 91 Maltepe İstanbul
Telefon: 0 216 371 01 91

Kyk Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.

İstanbul Maltepe KYK Mimar Sinan Erkek Yurdu İstanbul Maltepe KYK Mimar Sinan Erkek Yurdu İstanbul Maltepe KYK Mimar Sinan Erkek Yurdu

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ