28.06.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İstanbul Esenyurt KYK Mahir İz Erkek Yurdu

ADRES
Zafer Mahallesi Haramidere Yolu Caddesi No: 26 Esenyurt İstanbul
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İstanbul Esenyurt KYK Mahir İz Erkek Yurdu

İstanbul Esenyurt KYK Mahir İz Erkek Yurdu Tek Bloktan Oluşmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası Kredi Ve Yurtlar Kurumu YURTKUR Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Bilgileri. Yurdun Harita Konum Bilgileri İçin Konum Sekmesine, Fotoğrafları İçin Foto Galeri Sekmesine Tıklayın.

İletişim Bilgileri
Adres: Zafer Mahallesi Haramidere Yolu Caddesi No: 26 Esenyurt İstanbul
Telefon Numarası: 0 212 423 34 67

Kyk Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.

İstanbul Esenyurt KYK Mahir İz Erkek Yurdu İstanbul Esenyurt KYK Mahir İz Erkek Yurdu İstanbul Esenyurt KYK Mahir İz Erkek Yurdu

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ