28.06.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Ankara Etimesgut Bağlıca Kız Kyk Öğrenci Yurdu

ADRES
Bağlıca Mahallesi Hilal Caddesi No: 22/A Etimesgut Ankara
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Etimesgut Bağlıca Kız Kyk Öğrenci Yurdu

Ankara Etimesgut Bağlıca Kız Kyk Öğrenci Yurdu İletişim Bilgileri, Adresi Ve Telefon Numarası. Kredi Ve Yurtlar Kurumu, Ankara Bağlıca Kyk Kız Öğrenci Yurdu Bir Bloktan Oluşmaktadır. Yurtta Mescit, Çamaşırhane, Yemekhane, Etüt Salonları Bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri
Adres: Bağlıca Mahallesi Hilal Caddesi No: 22/A Etimesgut Ankara
Telefon Numarası: 0 312 234 20 09 – 0 312 234 20 10 – 0 312 234 20 80

Kyk Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.

Ankara Etimesgut Bağlıca Kız Kyk Öğrenci Yurdu Ankara Etimesgut Bağlıca Kız Kyk Öğrenci Yurdu Ankara Etimesgut Bağlıca Kız Kyk Öğrenci Yurdu

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ