26.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Ankara Çubuk Ulubey Kyk Erkek Öğrenci Yurdu

ADRES
Cumhuriyet Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No: 2 Çubuk Ankara
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Çubuk Ulubey Kyk Erkek Öğrenci Yurdu

Ankara Çubuk Ulubey Kyk Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Bilgileri, Adresi Ve Telefonu. Gençlik Ve Spor Bakanlığı, Kredi Ve Yurtlar Kurumu Kyk Yurt, Ankara Ulubey Erkek Öğrenci Yurdu 6 Bloktan Oluşmaktadır. Yurtta, Çamaşırhane, Yemekhane, Etüt Salonları Bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri
Adres: Cumhuriyet Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No: 2 Çubuk Ankara
Telefon Numarası: 0 312 837 48 80 – 0 312 837 18 90

Kyk Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.

Ankara Çubuk Ulubey Kyk Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Çubuk Ulubey Kyk Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Çubuk Ulubey Kyk Erkek Öğrenci Yurdu

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ