03.10.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Çiğli Cihannüma Kyk Kız Öğrenci Yurdu

ADRES
Balatçık Mahallesi 8914/10 Sokak No: 1 Çiğli İzmir
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İzmir Çiğli Cihannüma Kyk Kız Öğrenci Yurdu

İzmir Çiğli Cihannüma Kyk Kız Öğrenci Yurdu İletişim Bilgileri, Adres Ve Telefonu, Harita Konum Bilgileri. İzmir KYK Kız Öğrenci Yurtları, Gençlik Ve Spor Bakanlığı Kredi Ve Yurtlar Kurumu Yüksek Öğrenim İzmir Çiğli Cihannüma Kız Yurdu 2 Bloktan Oluşmaktadır.

İletişim Bilgileri
Adres: Balatçık Mahallesi 8914/10 Sokak No: 1 Çiğli İzmir
Telefon Numarası: 0 232 329 94 20 Ve 0 232 329 94 24

Kyk Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.

Çiğli Cihannüma Kyk Kız Öğrenci Yurdu Çiğli Cihannüma Kyk Kız Öğrenci Yurdu Çiğli Cihannüma Kyk Kız Öğrenci Yurdu

Henüz video eklenmemiş.

  1. Mehmet Gezer dedi ki:

    Türkiye nin güzide şehirlerinde biri olan İzmir Çiğli de bizlerin geleceği olan mı yeni nesilleri çilin selam bu insanlar devletimiz milletimiz adına onur ve gurur vericidir bizler de öğrenci aileleri olarak bu yapılardan memnuniyet duyuyoruz

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ