03.10.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Çankaya Tahsin Banguoğlu Kyk Erkek Yurdu

ADRES
Söğütözü Mahallesi 2180. Caddesi (Eski 2. Cadde) No: 15 Çankaya Ankara
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Çankaya Tahsin Banguoğlu Kyk Erkek Yurdu

Ankara Çankaya Tahsin Banguoğlu KYK Erkek Yurdu İletişim Bilgileri, Adres Ve Telefonu. Yüksek Öğrenim KYK Erkek Öğrenci Yurtları, Ankara Çankaya KYK Tahsin Banguoğlu Yurdu 4 Bloktan Oluşmaktadır. Yurdun Resimleri İçin Foto Galeri, Harita Konumu İçin Konum Sekmesine Tıklayın. Yurtta Futbol Sahası, Basketbol Sahası, Masa Tenisi, Spor Salonu, Etüt Salonu Bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri
Adresi: Söğütözü Mahallesi 2180. Caddesi (Eski 2. Cadde) No: 15 Çankaya Ankara
Telefon Numarası: 0 312 287 57 78 Ve 0 312 287 57 79

Kyk Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.

Çankaya Tahsin Banguoğlu Kyk Erkek Yurdu Çankaya Tahsin Banguoğlu Kyk Erkek Yurdu Çankaya Tahsin Banguoğlu Kyk Erkek Yurdu Çankaya Tahsin Banguoğlu Kyk Erkek Yurdu Çankaya Tahsin Banguoğlu Kyk Erkek Yurdu

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ