26.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Ankara Çankaya Mahmut Nedim Zapçı Kyk Kız Yurdu

ADRES
Topraklık Mahallesi Kıbrıs Caddesi Çamkoru Sokak No: 25-30 Topraklık Ankara
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Çankaya Mahmut Nedim Zapçı Kyk Kız Yurdu

Ankara Çankaya Mahmut Nedim Zapçı Kyk Kız Öğrenci Yurdu İletişim Bilgileri, Adresi Ve Telefon Numarası. Gençlik Ve Spor Bakanlığı, Kredi Ve Yurtlar Kurumu Ankara Kyk Yurt Muhmut Nedim Zapçı Kız Yurdu 2 Bloktan Oluşmaktadır. Yurtta Spor Salonu, Etüt Salonları, Yemekhane, Mescit Bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri
Adres: Topraklık Mahallesi Kıbrıs Caddesi Çamkoru Sokak No: 25-30 Topraklık Ankara
Telefon Numarası: 0 312 431 24 33 – 0 312 431 50 19

Kyk Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.

Ankara Çankaya Mahmut Nedim Zapçı Kyk Kız Yurdu Ankara Çankaya Mahmut Nedim Zapçı Kyk Kız Yurdu Ankara Çankaya Mahmut Nedim Zapçı Kyk Kız Yurdu

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ