01.10.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İstanbul Başakşehir Kanuni Sultan Süleyman Kyk Erkek Yurdu

ADRES
Ziya Gökalp Mahallesi Muhsin Ertuğrul Caddesi No: 2 İkitelli Başakşehir İstanbul
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İstanbul Başakşehir Kanuni Sultan Süleyman Kyk Erkek Yurdu

İstanbul Başakşehir Kanuni Sultan Süleyman Kyk Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Bilgileri, Adresi Ve Telefonu. Gençlik Ve Spor Bakanlığı, Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Yurtkur Kanuni Sultan Süleyman Yurdu Bir Bloktan Oluşmaktadır.
Adres: Ziya Gökalp Mahallesi Muhsin Ertuğrul Caddesi No: 2 İkitelli Başakşehir İstanbul
Telefon Numarası: 0 212 812 30 07

Kyk Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.

İstanbul Başakşehir Kanuni Sultan Süleyman Kyk Erkek Yurdu İstanbul Başakşehir Kanuni Sultan Süleyman Kyk Erkek Yurdu İstanbul Başakşehir Kanuni Sultan Süleyman Kyk Erkek Yurdu

Henüz video eklenmemiş.

  1. BENGİN dedi ki:

    Merhabalar, okulum Avrupa yakasında yurdum Anadolu yakasında benim için uzak oluyor. Bu yurtta kalıpta benimle yurt değişikliği yapmak isteyen lütfen bana ulaşsın.
    Cep tel: 545 274 56 46

    1. BENGİN dedi ki:

      İNSTAGRAM: benginkusan

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ