03.10.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İzmir Balçova Kyk Atatürk Erkek Yurdu

ADRES
İncirlialtı Caddesi No: 69 Balçova İzmir
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İzmir Balçova Kyk Atatürk Erkek Öğrenci Yurdu

İzmir Balçova Kyk Atatürk Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Bilgileri, Adresi Ve Telefon Numarası. İzmir Kyk Erkek Öğrenci Yurtları. Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu İzmir Balçova Atatürk İncirli Erkek Öğrenci Yurdu 10 Bloktan Oluşmaktadır.

İletişim Bilgileri
Adresi: İncirlialtı Caddesi No: 69 Balçova İzmir
Telefon Numarası: 0 232 277 33 33 Ve 0 232 259 39 66

Kyk Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.
Kyk Yurt Hakkında Yorum Yapmak İçin Yorumlar Sekmesinden Kullanınız. Yurdun Harita Konumu İçin Konum Sekmesine, Resimleri İçin Foto Galeri Sekmesine Tıklayın.

İzmir Balçova Kyk Atatürk Erkek Yurdu İzmir Balçova Kyk Atatürk Erkek Yurdu İzmir Balçova Kyk Atatürk Erkek Yurdu İzmir Balçova Kyk Atatürk Erkek Yurdu

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ