26.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Ankara Hacı Bayram-I Veli Kyk Erkek Yurdu

ADRES
Hacı Bayram Mahallesi Çankırı Caddesi No: 14 Ulus Ankara
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Hacı Bayram-I Veli Kyk Erkek Yurdu

Ankara Hacı Bayram-I Veli Kyk Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Bilgileri, Adresi Ve Telefonu. Gençlik Ve Spor Bakanlığı, Kredi Ve Yurtlar Kurumu Hacı Bayram-I Veli Erkek Yurdu 2 Bloktan Oluşmaktadır.

İletişim Bilgileri
Adres: Hacı Bayram Mahallesi Çankırı Caddesi No: 14 Ulus Ankara
Telefon Numarası: 0 312 312 17 95 – 0 312 312 69 98

KYK Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.

Ankara Hacı Bayram-I Veli Kyk Erkek Yurdu Ankara Hacı Bayram-I Veli Kyk Erkek Yurdu Ankara Hacı Bayram-I Veli Kyk Erkek Yurdu

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ