03.10.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Ankara Altındağ Taceddin Veli Kyk Erkek Yurdu

ADRES
Sakarya Mahallesi Hacı Bayram Bulvarı No: 40 Altındağ Ankara
FAKS
0 312 363 41 83
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Altındağ Taceddin Veli Kyk Erkek Yurdu

Ankara Altındağ Taceddin Veli Kyk Erkek Öğrenci Yurdu İletişim Bilgileri, Adresi Ve Telefonu. Ankara Kredi Ve Yurtlar Kurumu Yüksek Öğrenim Taceddin Veli Erkek Öğrenci Yurdu Tek Bloktan Oluşmaktadır. Yurdun Resimleri İçin Foto Galeri, Harita Konumu İçi Konum Sekmesine Tıklayın.

Adres: Sakarya Mahallesi Hacı Bayram Bulvarı No: 40 Altındağ Ankara
Telefon Numarası: 0 312 362 67 01
Faks Numarası: 0 312 363 41 83

Kyk Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.

Ankara Altındağ Taceddin Veli Kyk Erkek Yurdu Ankara Altındağ Taceddin Veli Kyk Erkek Yurdu Ankara Altındağ Taceddin Veli Kyk Erkek Yurdu

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ