27.07.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Uludağlar Gayrimenkul Bursu

Uludağlar Gayrimenkul Bursu

Uludağlar Gayrimenkul Bursu Başvurusu

Uludağlar Gayrimenkul Bursu Başvuruları 2020-2021 Döneminde Online Olarak Alınmaya Başlandı.
Burslar Sadece Yüksek Öğrenim Lisans Öğrencilerine Yöneliktir.

Elden, Telefon, Fax Yada Posta Yolu İle Alınan Başvurular Geçersiz Sayılacaktır. Daha Önce Burs Alan Öğrencilerimiz Yeniden Başvuruda Bulunacaklardır. Burs Başvurusu Olumlu Sonuçlananlar Dan Gereklilik Halinde Daha Sonra Gerekli Evrakların Asılları İstenecektir.

– Formu Doldururken DİKKATLİ Doldurunuz. Sonuçlar Açıklandığında, Buraya Girmiş Olduğunuz Bilgiler ile Sonuçlara Bakacaksınız.
– Eğer daha önceden burs başvurusu yapıp, yanlış yada eksik bilgi girişi yapdığınızı düşünüyorsanız, Tekrar tüm bilgi ve belgeleri seçerek başvuru yapabilirsiniz.
– Başvur butonuna basıp olumlu Mesaj Görmüyorsanız; Cep telefonu değil de bilgisayarda deneyiniz, Farklı web tarayıcılardan deneyiniz, Kullandığınız web tarayıcıda reklam engelleyici, Popup engelleyici var ise başvuru sırasında kapatınız. Eklediğiniz herbir dosyanın boyutu 8MB aşmaması gereklidir.

Not: Amasya Kökenli Olanlar ve Amasya’da Eğitim Görenler Bu Başvuruyu Yaptıktan sonra Amasya Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Hasan Şahin’e Kayıt Yaptıracaktır.
Göynücek Kökenli Olanlar ise Göynücek Belediye Başkanı Sayın Kadir Fatih Erdoğan Beye Kayıt Yaptıracaktır.
2020-2021 Dönemi Başvuruları Sona Erdi. Burs Sonuçları 31 Ekim 2020 Tarihinde İlan Edilecek. Burslar 1 Kasım 2020 Tarihinde Yatırılmaya Başlanacak.
Online Burs Başvurusu İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ