30.09.2023 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Bağcılar Massit Mesleki Eğitim Merkezi İletişim

ADRES
Yüzyıl Mahallesi Kışla Caddesi 2/1 Sokak No: 22 Bağcılar İstanbul
TELEFON
FAKS
0 212 431 73 43
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bağcılar Massit Mesleki Eğitim Merkezi İletişim

İstanbul Bağcılar Massit Mesleki Eğitim Merkezi İletişim Bilgisi, Eğitimi Verilen Meslek Dalları. Mesleki Eğitim Merkezi 3500 Metrekarelik Alan Üzerinde 3300 Metrekare Olarak 2 Parçalı Bina Şeklide Yapılmıştır. Kurumun 2975 Metrekarelik Bahçesi Bulunmakta Bunun 750 Metrekarelik Bölümü Otopark Olarak Kalan Bölümü İse Dinlenme Ve Yeşil Alan Olarak Kullanılmaktadır. Mesleki Eğitim Merkezi 300 Öğrenciye Hizmet Verme Kapasitesindedir.

İletişim Bilgileri:
Adresi: Yüzyıl Mahallesi Kışla Caddesi 2/1 Sokak No: 22 Bağcılar İstanbul
Telefon Numaraları: 0 212 431 73 42 Ve 0 212 430 06 26
Faks Numarası: 0 212 431 73 43

1998 Yılında Hizmete Açılan Bağcılar Mesleki Eğitim Merkezi Bugünkü Yeni Binasına 2002 Yılında Taşınmıştır. İstanbul Masit Mesleki Eğitim Merkezinde 1 Adet Giyim Üretim Teknolojisi Sınıfı, 1 Adet Bilgisayar Sınıfı, 8 Adet Derslik, 1 Adet Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri Sınıfı Ve 1 Adet Motorlu Araçlar Teknolojisi Sınıfı Bulunmaktadır.
Bağcılar Massit Mesleki Eğitim Merkezinde Çıraklık Eğitimi, Kalfalık Eğitimi, Ustalık Ve Usta Öğreticilik Kursları Verilmektedir. Kurumda 13 Kadrolu Öğretmen Görev Yapmaktadır.
Mesleki Eğitim Merkezinde Kalfalık Eğitimleri İçin Kış Dönemi Kayıtları Ocak Ayında, Yaz Dönemi Kayıtları İse Temmuz, Ağustos Ve Eylül Aylarında Alınmaktadır. Ustalık Ve Usta Öğreticilik Kayıtları İse Yıl Boyunca Alınmaktadır.
Kurumda Ayrıca Mesleki Eğitime Yönelik Uyum Kursları Düzenlenmektedir. Mesleki Eğitim Merkezine Minibüs Ve Otobüslerle Ulaşım İmkanı Bulunmaktadır.
Branş Öğretmenleri Gözetiminde Gerçekleştirilen Yüz Yüze Eğitimler İle Kalfalık Öğrencilerinin Alanlarında Mesleki Bilgi Ve Becerileri Kazandırmak, Açılan Ustalık Ve Usta Öğreticilik Kurslarında Kursiyerlerin Günümüz Teknolojisi Ve İhtiyaçlarına Yönelik Yeterliliklerinin Artırılması Ve Belge Sahibi Olmaları Sağlanmaktadır. Kurum Çeşitli Meslek Dallarında Kalfa, Usta Ve Usta Öğretici Yetiştirmektedir.

Bağcılar Massit Mesleki Eğitim Merkezi Eğitimi Verilen Meslek Dalları
Matbaa Alanı
Ofset Baskıcı, Baskı Öncesi, Baskı Sonrası, Baskı, Tifdruk Baskı, Serigrafi Baskı.
Giyim Üretim Teknolojisi
İç Giyim Modelistliği, Çocuk Giyim Modelistliği, Kadın Giyim Modelistliği, Erkek Giyim Modelistliği
Makine Teknolojisi
Endüstriyel Kalıp, CNC Bilgisayarlı Makine İmalatı İşlemleri
Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri
Kuaförlük, Cilt Bakımı Ve Güzellik, Erkek Berberliği
Motorlu Araçlar Teknolojisi
Ön Düzen Ayarcılığı Ve Lastikçilik, Otomotiv Elektrikçiliği, Otomotiv Boyacılığı, Dizel Motorları Yakıt Pompası Ve Enjektör Ayarcılığı, Otomotiv Gövdeciliği, Otomotiv Elektromekanikerliği, Motorlu Araçlar LPG Sistemleri Bakım Ve Onarımcılığı

Bağcılar Massit Mesleki Eğitim Merkezi İletişim

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN