08.08.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Abidinpaşa Merkez Cami Vakfı Bursu

Abidinpaşa Merkez Cami Vakfı Bursu

Abidinpaşa Merkez Cami Vakfı Bursu

Abidinpaşa Merkez Cami Vakfı Bursu Başvurusu Başladı. Burs Ankara İlinde Devlete Ait Bir Yüksek Öğrenim Kurumuna Kayıt Olan Yada Halen Bu Kurumlarda Öğrenim Gören Öğrencilere Verilecektir.

Önceki Dönemden Burs Alan Öğrenciler İçin Duyuru
1) Burslu öğrencilerimizin sınıf geçme durumlarını bildiriminin zamanı gelmiştir. Sınıf geçme durumunu bildiren Islak imzalı veya doğrulama barkodlu “Sınıf Geçme Belgesini” ya da “Transkriptini”; Vakıf Merkezinin; “Abidinpaşa Merkez Camii Vakfı Başkanlığı, Tıp Fakültesi Cad., Kuşdili Sok. No: 4, Abidinpaşa Mahallesi, Mamak/ANKARA” adresine ya bizzat getirerek ya da postayla göndererek bilgi verecektir.
2) Eposta ile yapılacak belge gönderileri veya bildirimleri geçerli değildir.
3) Belge tesliminin son günü 20 Eylül 2021’dir.
4) Bu tarihten sonra veya bu tarihe kadar belgesi gönderilmemiş veya bizzat teslim edilmemiş olan öğrencilerimizin 2021 – 2022 Eğitim-Öğretim Yılında burs hakkını kaybetmiş sayılacaktır.
5) 2021 yılı Eylül ayı sonu itibariyle mevcut burslu öğrenci sayısının netleşmesi ile imkân ve fırsat elverdiğinde yeni burs duyurusu yapılacaktır.
6) Bursla ilgili konular hakkında Kısa Mesaj (SMS) veya Whatsapp uygulaması üzerinden gönderilen bireysel sorular cevaplandırılamamaktadır.

Burs Veren Vakıflar İçin Tıklayın.

İletişim Bilgileri: Abidinpaşa Mahallesi Tıp Fakültesi Caddesi No: 54 Mamak Ankara
Telefon Numarası: 0 312 364 21 59
E-Posta: info@merkezcamiivakfi.org.tr

Burs Başvuru Koşulları:
Ankara’daki Üniversitelerdeki Okuyan Öğrenciler

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

1) Vakfımızdan ilk defa burs talebinde bulunacaklar için izlenecek yol şöyledir:

a) Burs imkânımız yalnızca Ankara ili mülki sınırları içinde Devlete Ait Bir Yükseköğrenim Kurumuna kayıt olan YENİ ÖĞRENCİLER ile yine bu kurumlarda halen okumakta olanlara sınırlı sayıda tahsise müsaittir.

b) Burs İstek Formuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. (PDF İndirmek İçin Tıklayın)

c) Öğrenci, web sayfamızda yer alan Burs İstek Formunu indirip, tam olarak doldurduktan sonra, istenen diğer Belgelerle birlikte PTT veya kargo yoluyla Vakfımız Adresine gönderebilir.

d) Bu pandemi döneminde bizzat gelerek Vakfa teslim etmenize gerek yoktur. Zira Vakfımızda da kısmi çalışma uygulanmaktadır.

e) Başvuru için Son Gün 25 Ekim 2020’dir.

f) Vakfımızdan yeni burs imkânı alma hakkına kavuşanların isimleri Web sayfamızda yayınlanacak/duyurulacaktır.

2) Vakfımızdan halen burs almakta olan öğrencilerimizin sınıf geçme durumlarını bildiriminin de Son Günü 25 Ekim 2020’dir.

3) Bursiyerlerimiz olan siz öğrencilere duyurularımız, Toplu SMS gönderimi ile ya da WhatsApp uygulaması üzerinden Toplu Mesaj İletimi şeklinde yapılmaktadır. Genel maksatlı duyurularımızı web sayfamızdan da yapmaktayız. Haberleşme kanalı olarak kullanılacak bu platformlar sizler tarafından da bilinmeli ve takip edilmelidir.

Son Başvuru Tarihi 25 Ekim 2020.

Web Sitesi: http://www.merkezcamiivakfi.org.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ