23.07.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Şaban Cengiz Vakfı Burs Başvuruları Özel Başarı Bursu

Şaban Cengiz Vakfı Burs Başvuruları Özel Başarı Bursu

Şaban Cengiz Vakfı Burs Başvuruları Özel Başarı Bursu

Şaban Cengiz Vakfı Burs Başvuruları Online Olarak Alınmaktadır. Vakıf Başarı Bursu, İhtiyaç Bursu, Kardeş Okul Yardımı Ve Ayni Yardım Yapmaktadır.

Şaban Cengiz Vakfı Türkiye Sınırları İçerisindeki Yüksek Öğrenim Kurumlarında Yardıma İhtiyacı Olan Başarılı Öğrencilere Burs Vermektedir. Burslar 9 Ay Süre İle Ekim Ve Haziran Aylarında Ödenir. Öğrenci Bursu Cengiz Holding Sosyal Sorumluluk Projesidir.

Burs Veren Kurumlar Başvuru Tarihleri İçin Tıklayın.

İletişim Bilgileri: Altunizade Mahallesi Kısıklı Caddesi No: 37 Üsküdar İstanbul
Telefon: 0 216 554 53 00
E-Posta: hacisabancengizvakfi@cengiz.com.tr

Mehmet Cengiz Özel Başarı Bursu
Yönetmeliğimizde belirtilen üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenim görmekte olan minimum 2,50 ortalamaya ve ihtiyaç sahibi başarılı öğrencilere verilen burs türüdür. Başvurular site üzerinden alınmakta olup, adaylar mülakat yöntemiyle belirlenmektedir. Özel Başarı Bursuna hak kazanan öğrencilerimiz asgari şartlara aykırı tutumda bulunmadıkları sürece mezun oluncaya kadar maddi – manevi tüm bursiyerlik haklarından yararlanabilmekte, kişisel gelişimleri vakfımız tarafından takip edilmekte, mezun olduklarında ise istihdam hususunda öncelik verilmektedir. Burs tutarımız 2020 Eylül itibariyle 9 ay/ 850,00 TL olarak revize edilmiş olup, bu yılki kontenjanımız 40 kişi olarak belirlenmiştir.

Sponsorlu

İhtiyaç Bursu

Tüm öğretim kademelerinde eğitim öğretimine devam eden ihtiyaç sahibi öğrencilere verilen burs türüdür. Burs tutarımız 2020 Eylül ayı itibariyle 10 Ay / 300,00 TL olarak revize edilmiştir.

Kardeş Okul Yardımı
Anadoludaki İhtiyaç sahibi köy okulları ve öğrencilerine yapılan ayni yardımlardır.

Ayni Yardım
Başvuruya müteakip ekiplerimizce yapılan sosyal tespit ve saha incelemesi sonucuna göre 1 defaya mahsusen ihtiyaç sahiplerine gerçekleştirilen yardım türüdür.

Son Başvuru Tarihi 31 Ekim 2020.

Burs Başvurusu İçin Tıklayın.

Web Sitesi: http://www.sabancengizvakfi.org/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Kadir dedi ki:

    Merhabalar, normalde öğlen 1-5 arası yapılacağı söylenen mülakat için benimle görüşme sağlanmadı. Acaba görüşebilen var mı

BİR YORUM YAZ