22.07.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

MUŞVAK Muş Vakfı Burs Başvuruları

MUŞVAK Muş Vakfı Burs Başvuruları

MUŞVAK Muş Vakfı Burs Başvuruları 2018-2019

MUŞVAK Muş Vakfı Burs Başvuruları 15 Eylül İle 15 Ekim Tarihleri Arasında Başvuru Formunun Doldurulup bursmusvafi@gmail.com E-Posta Adresine Gönderilmesiyle Yapılır.

Burs Muşlu Ailelerin Çocuklarını Verilmektedir. Burs Alabilmek İçin Ailenin Gelir Seviyesinin Düşük Olması Belgelendirilir. (Muhtar Veya Mahalle Cami İmamından). Ailesinde Kendinden Başka Okuyan Öğrencinin Olması Tercih Sebebidir. Sabıka Kaydı Olanlara Burs Verilmez. Muş Vakfı Orta Öğretim Ve Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Burs Vermektedir.

İstanbul’da Okuyan Öğrencilerimiz Başvurularını Yaptıktan Sonra Kendilerine Verilecek Gün Ve Saatte Vakıf Merkezinde Mülakata Alınacaklardır.Diğer Şehirlerimizde Okuyan Öğrencilerimiz İse Belgeleri Üzerinde İncelemeye Tabi Tutulacaklardır.

İletişim Bilgileri: Molla Hüsrev Mahallesi Vefa Caddesi No: 43 Vefa Fatih İstanbul
Telefon: 0 212 513 26 60
Cep Telefonu: 0 533 961 90 49

Başvuru Koşulları

Sponsorlu Bağlantılar

T.C. Vatandaşı Olmak

Kendisinin Ya Da Anne Babasının (Üçünden Birinin) Muşlu Olması

Maddi Desteğe İhtiyaç Duyuyor Olması

Yurt İçinde Devlet Üniversitelerini Kazanmış Olmak.(Lisans Öğrencisi Olmak ,Açık Öğretim Ve Uzaktan Öğretim Programları Kapsam Dışındadır.)

Vakıf Üniversitelerinde Okuyan Öğrenciler İçin %100 Başarı Bursu İle Yerleşmiş Olma Kriterleri Aranacaktır.

Farklı Kurumlardan Alınan Burslar, Başvurunuza Engel Teşkil Etmez.

Her Aileden Yalnızca Bir Kardeşe Burs Verilir.İki Kardeş Başvuramaz.

Not: Ara Sınıflar İçin 2.25 Not Ortalaması Ya Da Alttan Dersinin Kalmamış Olması Ve Disiplin Suçunu İşlememiş Olması Şartları Aranmaktadır.
Bursunuz Çıktıktan Ve Web Sayfamızda İlan Edildikten Sonra Sizlerden Belgeleriniz İstenecektir.Belgeleriniz İncelendikten Sonra Bursunuz Kesinleşecektir.Burs Başvuru Formundaki Beyanlarınız İle Belgelerinizdeki Beyanlarınız Arasındaki Bilgiler Doğru Çıkmazsa Başvurunuz Kabul Edilmez Gerekli Hukuki İşlemler Başlatılır.

İstanbul’da Okuyan Öğrencilerimiz Başvurularını Yaptıktan Sonra Kendilerine Verilecek Gün Ve Saatte Vakıf Merkezinde Mülakata Alınacaklardır.Diğer Şehirlerimizde Okuyan Öğrencilerimiz İse Belgeleri Üzerinde İncelemeye Tabi Tutulacaklardır.
Bursa Ve Muş’ta Okuyan Öğrencilerimizin Başvuruları Kabul Edilmeyecektir.

En Az Asgari Ücret Düzeyinde Sürekli Bir İşte Çalışanlara, Yüksek Lisans Ve Doktora Öğrencilerine, Askeri Okul Ve Polis Akademileri Öğrencilerine Burs Verilmez. Burs 8 Ay Süre İle 2018 – 2019 Yılı İçin 200 Türk Lirası Olarak Ödenecek. İstanbul İçindeki Öğrenciler Belgelerini Elden Vakıf Merkezine, İstanbul Dışındaki Öğrenciler İse Kargo Yoluyla Evraklarını Göndermelidir.

Aliye Üster Vakfı Burs Başvuru Koşulları İçin Tıklayın.

Başvuru Formu (İndirmek İçin Tıklayın)

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ