28.06.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu

ADRES
Doğuş Caddesi Adatepe Mahallesi No: 194 Tınaztepe Mevkii Kuruçeşme Buca İzmir
KURUM HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu

Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu İletişim Bilgisi, Adresi Ve Telefonu, Harita Konum Bilgileri, Tanıtım Videosu. Yurtta Kuaför Salonu, Yemekhane, Çamaşırhane, Spor Salonu, Konferans Salonu, Mescit, Etüt Salonları Bulunmaktadır.
İzmir Kyk Kız Öğrenci Yurtları.
Gençlik Ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu 5 Bloktan Oluşmaktadır. Yurt 1340 Öğrenci Kapasitelidir.

İletişim Bilgileri
Adresi: Doğuş Caddesi Adatepe Mahallesi No: 194 Tınaztepe Mevkii Kuruçeşme Buca İzmir
Telefon Numarası: 0 232 440 10 66 – 0 232 440 10 69 – 0 232 440 10 68

Kyk Yurt Başvuruları E-Devlet Sitesi Üzerinden Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Sonuçlarının Açıklanmasından Sonra Kurumca Belirtilen Tarihler Arasında Yapılmaktadır. Başvuru Sonuçları http://sonuc.kyk.gov.tr Adresinden İlan Edilir.

Yurt Başvurusunda Öncelikli Olanlar
Şehit Ve Gazi Çocukları, Gaziler, Yüzde 40 Ve Üzeri Engelli Olanlar, Darüşşafaka Lisesini Tamamlayanlar, Lisanslı Milli Amatör Sporcular, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Çalışan Ve Çalışırken Vefat Edenlerin, Gönüllü Güvenlik Korucusu Olarak Emekliye Ayrılan Ve Emekliye Ayrıldıktan Sonra Vefat Edenlerin Çocukları.
Yurt Başvuru Değerlendirmesinde Maddi Durum, Uzaklık, Anne Ve Baba Sağlığı, Kardeş Sayısı Ve Öğrenim Durumu Vb. Koşullara Göre Yapılır.
Kyk Yurt Hakkında Yorum Yapmak İçin Yorumlar Sekmesine, Yurdun Harita Konumu İçin Konum Sekmesine, Tanıtım Videosu İçin Video Sekmesine, Resimleri İçin Foto Galeri Sekmesine Tıklayın.

Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu Kyk İzmir Kız Öğrenci Yurdu
 1. Mehriban dedi ki:

  Merhaba. Sizin yurta nasıl kabul ala biliriz?

 2. Melek dedi ki:

  Yurda birkaç gün geç giriş yapsak bir sorun olur mu?

  1. Güncel Eğitim dedi ki:

   İlk yerleştirme sonrası yurtlara yerleştirilen öğrencilerin öğrenim gördükleri öğretim kurumunun akademik takvimine göre yurtta barınmaya başlamaları esastır. Öğrenciler belirtilen tarihte yurtta kalamayacak ise yurt müdürlüğü ile iletişime geçip izin almalıdır. Yedek listeden yurda yerleşen öğrenciler ise ilk kayıt ücretini yatırdıktan sonra yurtta barınmaya hemen başlamalıdır; yurtta kalamayacakların ise yurt müdürlüğünden izin almaları gerekmektedir.

KURUM HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

KURUMU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ