08.08.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Eczacı Naci Doğan Fotoğraf Yarışması

Eczacı Naci Doğan Fotoğraf Yarışması

16. Eczacı Naci Doğan Fotoğraf Yarışması

16. Eczacı Naci Doğan Fotoğraf Yarışması Başvuruları Başladı. Yarışmaya Türkiye Geneli 18 Yaşını Doldurmuş Sağlık Sektörü Çalışanları, Sağlık Sektörü İle İlgili Öğrencileri, Sağlık Sektöründen Emekli Olanlar, Ve Bursa Ecza-Koop İle Kuruluşları Çalışanları Katılabilir.

Yarışma Ödülleri
Birinciye 6 Bin Türk Lirası Değerinde Teknoloji Hediye Çeki
İkinciye 6 Bin Türk Lirası Değerinde Teknoloji Hediye Çeki
Üçüncüye 3 Bin Türk Lirası Değerinde Teknoloji Hediye Çeki
Eczacı Naci Doğan Özel Ödülü 2.500 Türk Lirası Değerinde Teknoloji Hediye Çeki
Eczacı Nadi Doğan Bursa Ecza-Koop Özel Ödülü 2 Bin Türk Lirası

*Ecz. Naci Doğan Özel Ödülü Bursa Ecza Koop ortağı eczacı veya eczacı çalışanına verilecektir.
**Ecz. Naci Doğan Bursa Ecza-Koop Özel Ödülü Bursa Ecza-Koop çalışanına verilecektir.

Tema
Ödül programına başvuracak olan eserler;

• Doğanın Nefesi teması ile profesyonel ya da amatör olarak fotoğraf ile ilgilenen sağlık sektörü çalışanlarını, öğrencilerini, Bursa Ecza-Koop ortakları ve çalışanlarını; doğanın güzelliğini ve doğa ile insan ilişkisinin önemini vurgulayan fotoğraf kareleriyle yarışmamıza katılmaya davet ediyoruz.
• Katılımcılar konu ve amaç çerçevesinde anlatım biçiminde özgürdür.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

Katılım Koşulları
• Fotoğrafların belirlenen konsept çerçevesinde çekilmiş olması gerekmektedir. Aksi durumdaki eserler yarışmaya dahil edilmez, iptal edilir.

• Yarışmaya bölge ya da il kısıtlaması olmaksızın, T.C. vatandaşı ve son başvuru tarihinde 18 yaşını doldurmuş tüm sağlık sektörü çalışanları, sağlık sektöründen emekli olanlar ve sağlık sektörü ile ilgili bölüm öğrencileri ve Bursa Ecza-Koop ile kuruluşları çalışanları katılabilir. Yarışmaya Jüri Üyeleri (Seçici Kurul), organizasyon komitesi üyeleri, Bursa Ecza-Koop ve kuruluşları çalışanlarının birinci dereceden yakınları katılamazlar.

• Katılımcılar yukarıda belirtilen konu ve amaç çerçevesi içerisinde anlatım biçiminde özgürdür. Her katılımcı en fazla üç (3) adet dijital eserle katılabilir.

• Daha önce ödül almış fotoğraflar ile bu fotoğrafların kadraj farklılığı içeren görüntüleri yarışmaya katılamaz; katılıp ödül almış olsalar dahi ödül geri alınır. Fotoğrafın sergilenmiş veya yayımlanmış olması ise yarışmaya katılım açısından engel teşkil etmez. Bu yarışmadan önce veya bu yarışmayla eş zamanda, anılan fotoğrafın diğer bir yarışmada derece almış olduğunun ortaya çıkması durumunda, anılan ödül iptal edilir ve verilmişse, ödül sahibinin ödülü iade etmesi gerekir. Bu iptal durumu, diğer ödül almış ve/veya alamamış yarışmacılara ise talep hakkı doğurmaz.

• Fotoğrafın yapısı değiştirilmemiş olmalıdır. Birden fazla fotoğrafın montajıyla oluşturulan fotoğraflar, fotoğrafın orijinalinde olmayan herhangi bir objenin eklendiği veya var olan objelerden herhangi birisinin çıkarıldığı tespit edilen fotoğraflar yarışmaya kabul edilmez.

• Birden fazla fotoğrafın yan yana getirilip üretilmesiyle oluşturulan panoramik fotoğraflar ancak aynı zaman zarfında çekilen gerçek görüntülerin kullanılması koşuluyla yarışmaya kabul edilir.

• Katılım şartlarına uymayan fotoğrafların ödülleri iptal edilecek ve yerine başka bir fotoğraf konulmayacaktır.

• Düzenleyici kurum fotoğrafın asıl dosyasını katılımcıdan isteyebilir.

• Katılım ücretsizdir.

• Bu yarışmaya katılanlar, tüm katılım koşullarını aynen kabul etmiş sayılacaktır.

Kullanım Hakları
Katılımcı, dereceye giren fotoğrafların Bursa Ecza-Koop yayınlarında ve sosyal medya hesaplarında isminin ve eser adının kullanılması şartıyla münhasır bir kullanım hakkı verdiğini peşinen kabul ettiğini ve buna bağlı olarak gerek Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, gerekse diğer ilgili mevzuat gereğince dereceye giren eserinin/eserlerinin çoğaltma, işleme, temsil, umuma iletim haklarının ve yayımlanma haklarının kullanımı için Bursa Ecza-Koop’a izin / muvaffakatname verdiğini kabul eder. Bu şekilde kullanılan eserler için, eser sahibi sonradan verdiği izni kesinlikle geri almayacağını ve eserin yukarıdaki şekilde kullanılmasını engellemeyeceğini veya bu izin / muvaffakatname için herhangi bir telif hakkı veya maddi, manevi talepte bulunmayacağını gayri kabili rücu kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanım hakları Bursa Ecza Koop’a ait olacaktır.

Eserlerin İsimlendirilmesi ve Gönderilmesi
• Fotoğraflar www.eczacinacidogan.com web sitesindeki yönlendirmeler izlenerek yüklenecektir.

• İlgili sayfaya fotoğrafları yükleyebilmek için önce üye olunması gerekmektedir. Üyeliğin kesinleşmesi üye olunduktan sonra sistemden e-posta adresinize gelecek aktivasyon linkinin tıklanması ile olacaktır.

• www.eczacinacidogan.com.org sitesine daha önceden üye olanlar eski kullanıcı adı ve şifrelerini kullanacaklardır.

• Yarışma online (çevrimiçi) fotoğraf sistemine göre yapılacağından, alternatif başka hiçbir gönderi (e-posta, kargo, elden teslim vb.) kabul edilmeyecektir.

• Yüklenecek fotoğraflar paspartusuz ve kenar boşluksuz olmalıdır. Fotoğraf üzerinde katılımcının kimliğine ilişkin isim, imza, logo ve tarih gibi bilgiler yer almamalıdır.

• Yarışmaya katılacak fotoğraflar, jpg/jpeg formatında, 8-12 sıkıştırma kalitesinde kaydedilmeli ve dosyaların boyutları 1 mb’tan az olmamalı, 4 mb’ı da geçmemelidir.

• Her bir fotoğraf dosyasının ismi maksimum 31 karakter olmalıdır. İsimlendirmede Ç, Ğ, İ, Ö, Ş, Ü, ç, ı, ğ, ö, ş, ü karakterleri kullanılmamalıdır. İngilizce harfler ve alt çizgi (_) kullanılabilir.

• Ülke kodu ve bölüm tanımlaması yapan karakter dışındaki tüm harfler küçük olmalıdır.

Yarışma Takvimi
Yarışma Başlangıç Tarihi: 20 Eylül 2021
Son Katılım Tarihi: 26 Kasım 2021
Seçici Kurul Değerlendirme Tarihi: 1-10 Aralık 2021
Sonuç Bildirimi: 20 Aralık 2021

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.
Yarışmaya Başvuru İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ