08.08.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Şebinkarahisarlılar Derneği Burs Başvurusu

Şebinkarahisarlılar Derneği Burs Başvurusu

Şebinkarahisarlılar Derneği Burs Başvuruları

Şebinkarahisarlılar Derneği Burs Başvuruları E-Posta Yolu İle Alınacak. Şebinkarahisarlı Olup Üniversiteyi Yeni Kazanan Lisans (4 Yıllık) Öğrencilerine Ve Geçen Yıl Burs Almış Olan Başarılı Öğrencilere Burs Verecektir. Şebinkarahisar Meslek Yüksek Okulunu Tercih Eden Ön Lisans Öğrencileri De Burs Başvurusu Yapabilecek Olup Bunun Dışında Herhangi Bir Önlisans Öğrencisinin Başvurusu Kabul Edilmeyecektir

İletişim Bilgileri: Kaptanpaşa Mahallesi Darülaceze Caddesi Famas Plaza B Blok No: 47 Kat: 2 Daire: 6 Şişli İstanbul
Telefon: 0 532 761 63 30

Güncel Burs Duyuruları İçin Tıklayın.

İstenilen Belgeler:
1-Başvuru Formu (İndir)
2-Öğrenci Belgesi
3-İkametgâh Senedi (Yerleşim yeri belgesi)
4-Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
5- Kimlik Fotokopisi
6- Bir Adet Vesikalık Resim ( BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEKİ YETERLİ )

Transkript (Üniversiteye yeni kayıt yaptıran öğrenciler ÖSYM sınav sonucu belgesini iletecekler .)
8-Burs Şartnamesi VELİ imzalayacak.
9-Gelir durumunu gösteren Maaş bordrosu veya emekli sandığı cüzdan fotokopisi (Öğr. Velisine ait) yoksa neden olmadığı belirtilecektir.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılında 465 Öğrenciye burs veren Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği, Şebinkarahisarlı olup Üniversiteyi yeni kazanan Lisans (4 yıllık) öğrencilerine ve geçen yıl burs almış olan başarılı öğrencilere 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılında burs verecektir. Şebinkarahisar Meslek Yüksek Okulunu tercih eden ön lisans öğrencileri de burs başvurusu yapabilecek olup bunun dışında herhangi bir önlisans öğrencisinin başvurusu kabul edilmeyecektir. Bu şartlar altında burs başvurusu yapmak isteten öğrencilerin 15 Eylül – 1 KASIM 2021 tarihleri arasında burs@sebinkarahisarlilardernegi.org.tr adresine mail yokuyla başvuru yapmaları gerekmektedir. Geçen yıl burs almış olan başarılı öğrenciler de istenilen bütün evrakları eksiksiz göndermeleri gerekmektedir.

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu başkanı Mehmet Şimşek konuyla ilgili yaptığı açıklamada:
Saygıdeğer Şebinkarahisarlılar, Kıymetli Dostlarımız;

2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılında Şebinkarahisarlı olup Üniversiteyi yeni kazanan 4 yıllık Lisans öğrencilere, bir önceki dönem burs alan başarılı öğrencilere ve Şebinkarahisar Meslek Yüksek Okulu’na kayıt yaptıran öğrencilerimize burs verilecektir.

PANDEMİ NEDENİYLE MÜRACAATLAR E-MAİL yoluyla dosya şeklinde yapılacaktır.
Üniversiteyi kazanan 4 Yıllık Lisans ve Şebinkarahisar’ı tercih eden 2 yıllık Ön Lisans Öğrencileri istenilen evrakların tamamını eksiksiz olarak dosya şeklinde hazırlamak suretiyle istenilen mail adresine göndermeleri gerekmektedir. Başvuruda eksik evrak olması halinde başvuru değerlendirmeye alınmayacaktır.
Geçen dönemde burs alan öğrenciler ise bu dönemde bütün evrakları eksiksiz aynı şekilde tarayıcıdan tarayarak dosya şeklinde istenilen mail adresine göndermeleri (geçen yıl hazırlık okuyup burs alanlar sadece öğrenci belgelerini göndermeleri) gerekmektedir. İstenilen evrakları göndermeyen öğrencilerin bursu devam ettirilmeyecektir.

Öğrencilere Karşılıksız Burs Veren Kurumlar Listesi İçin Tıklayın.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
1.) Eğitim Desteğine Sadece Kütüğü Şebinkahisara Kayıtlı Olanlar Başvuru Yapabilir

2.) Burs Başvurusu Yapan Bütün Öğrencilerimiz Evrakların Tamamını Göndermek Zorundadırlar.

3.) Yukarıdaki Sizden İstenilen Belgelerin Hepsi Olmadığı Takdirde Veya Bir Kısmını Ayrı Diğer Kısmını Ayrı Mail Olarak Gönderilen Başvurunuz Dikkate Alınmayacaktır. Tek Bir Dosyada Bir Krede Mail Atmanız Gerekmektedir.

4.) Kargo Ve Ptt Yolu İle Gönderilen Başvurular Kabul Edilmeyecektir.

5.) Mail Yolu İle İleteceğiniz Belgelerin Tarihi Güncel Olmalıdır ( En Erken 15 Gün ) Eski Tarihli Evraklar Kabul Edilmeyecektir.

6.) Burs Başvurunuzun Daha Hızlı Sonuçlanması İçin Başvuru Belgelerinizi Bir Tarayıcıdan Hazırlayıp Sizden İstenilen Mail Adresine Dosya Şeklinde İletmeniz Gerekmektedir. İletişim Telefonu Mutlaka Yazılmalıdır.

7.) Başvuru Belgelerinizi 15 Eylül – 1 Kasım Tarihleri Arasında burs@sebinkarahisarlilardernegi.org.tr Adresine Mail Olarak İletmeniz Gerekmektedir.

8.) Burs Almaya Hak Kazanan Öğrencilerimiz Dernek Yetkililerince Bilgilendirilecektir. İlginize Şimdiden Teşekkür Ediyor Başarılar Diliyoruz.

9.) Başvuru Aşaması İle İlgili Sorularınız İçin 0532 761 6330 Numaralı Telefon Numarasından Destek Alabilirsiniz.

Son Başvuru 1 Kasım 2021.

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayın.
Burs Şartnamesini Okumak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ