12.05.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Şebinkarahisarlılar Derneği Burs Başvurusu

Şebinkarahisarlılar Derneği Burs Başvurusu

Şebinkarahisarlılar Derneği Burs Başvuruları

Şebinkarahisarlılar Derneği 2020-2021 Burs Başvuruları E-Posta Yolu İle Alınacak. Şebinkarahisarlı Olup Üniversiteyi Yeni Kazanan Lisans (4 Yıllık) Öğrencilerine Ve Geçen Yıl Burs Almış Olan Başarılı Öğrencilere 2020-2021 Eğitim Ve Öğretim Yılında Burs Verecektir. Şebinkarahisar Meslek Yüksek Okulunu Tercih Eden Ön Lisans Öğrencileri De Burs Başvurusu Yapabilecek Olup Bunun Dışında Herhangi Bir Önlisans Öğrencisinin Başvurusu Kabul Edilmeyecektir

İletişim Bilgileri: Kaptanpaşa Mahallesi Darülaceze Caddesi Famas Plaza B Blok No: 47 Kat: 2 Daire: 6 Şişli İstanbul
Telefon: 0 532 761 63 30

İstenilen Belgeler:
1-Başvuru Formu (İndir)
2-Öğrenci Belgesi
3-İkametgâh Senedi (Yerleşim yeri belgesi)
4-Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
5- Kimlik Fotokopisi
6- Bir Adet Vesikalık Resim ( BAŞVURU FORMU ÜZERİNDEKİ YETERLİ )

Transkript (Üniversiteye yeni kayıt yaptıran öğrenciler ÖSYM sınav sonucu belgesini iletecekler.)
8-Burs Şartnamesi VELİ imzalayacak.
9-Gelir durumunu gösteren Maaş bordrosu veya emekli sandığı cüzdan fotokopisi (Öğr. Velisine ait) yoksa neden olmadığı belirtilecektir.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
1.) Eğitim Desteğine Sadece Kütüğü Şebinkahisara Kayıtlı Olanlar Başvuru Yapabilir

Sponsorlu Bağlantılar

2.) 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılında Derneğimiz Bursiyerlerinin De Tekrar Kayıt Yaptırmaları Gerekmektedir. Sadece Öğrenci Belgesi Ve Transkirip Yeterlidir.

3.) Yukarıdaki Sizden İstenilen Belgelerin Hepsi Olmadığı Takdirde Veya Bir Kısmını Ayrı Diğer Kısmını Ayrı Mail Olarak Gönderilen Başvurunuz Dikkate Alınmayacaktır. Tek Bir Dosyada Bir Kerede Mail Atmanız Gerekmektedir.

4.) Kargo Ve Ptt Yolu İle Gönderilen Başvurular Kabul Edilmeyecektir.

5.) Mail Yolu İle İleteceğiniz Belgelerin Tarihi Güncel Olmalıdır ( En Erken 15 Gün ) Eski Tarihli Evraklar Kabul Edilmeyecektir.

6.) Burs Başvurunuzun Daha Hızlı Sonuçlanması İçin Başvuru Belgelerinizi Bir Tarayıcıdan Hazırlayıp Sizden İstenilen Mail Adresine Dosya Şeklinde İletmeniz Gerekmektedir. İletişim Telefonu Mutlaka Yazılmalıdır.

7.) Başvuru Belgelerinizi 1 Ekim- 15 Kasım Tarihleri Arasında Saat 09:00 İle 18:00 Arasında alisutcuali@gmail.com Adresine Mail Olarak İletmeniz Gerekmektedir.

8.) Burs Almaya Hak Kazanan Öğrencilerimiz Dernek Yetkililerince Bilgilendirilecektir. İlginize Şimdiden Teşekkür Ediyor Başarılar Diliyoruz.

9.) Başvuru Aşaması İle İlgili Sorularınız İçin 0532 761 6330 Numaralı Telefon Numarasından Destek Alabilirsiniz.

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılında 465 Öğrenciye burs veren Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği, burs başvurusu yapmak isteten öğrencilerin 01 EKİM – 15 KASIM 2020 tarihleri arasında alisutcuali@gmail.com adresine mail yoluyla başvuru yapmaları gerekmektedir. Geçen yıl burs almış olan başarılı öğrenciler de güncel öğrenci ve transkript belgesi ile aynı mail adresine burs devam başvurusu yapmaları gerekmektedir.

Son Başvuru 15 Kasım 2020.

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayın.
Burs Şartnamesini Okumak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ