17.08.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İşler Kitabevleri Eğitim Bursu

İşler Kitabevleri Eğitim Bursu

İşler Kitabevleri Eğitim Bursu

İşler Kitabevleri Eğitim Bursu Başvuruları Online Olarak Alınacak.

Kitabevi LGS’de Derece Yapan Öğrencileri Ödüllendiriyor.

İşler Kitabevleri Eğitim Bursu Başvuruları 04 Temmuz 2022 de başlayıp 1 Ağustos 2022’de sona erecektir. Alınan başvuruların ön değerlendirilmesi yapıldıktan sonra en iyi puana sahip öğrencilerden başlanmak üzere 1 – 25 Ağustos 2022 tarihleri arasında online mülakat yapılacaktır.

Başvuru yapan her öğrenci ile mülakat yapılmayacaktır. Yalnız ön değerlendirmeyi geçen öğrenciler ile online mülakat yapılacaktır. Online mülakat için telefon ile aranıp randevu saati ve tarihi verilecektir. Burs almaya hak kazanan öğrenciler Web sitemiz üzerinden ilan edilecektir.

İşler Kitabevleri tarafından LGS ve YKS’de üstün başarı göstermiş öğrencilere verilmekte olan eğitim desteğidir. İşler Kitabevleri, LGS sınavında derece yapmış olan 100 öğrenciye 1 yıl boyunca yaklaşık 5000 TL değerinde 30 kitap ile kitap desteği sağlayarak lise hayatlarındaki eğitimlerine katkıda bulunmayı ve böylece maddi durumu iyi olmayan başarılı öğrencilere eğitimde fırsat eşitliği sağlamayı hedeflemektedir.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

Başvurular İşler Kitabevleri bayileri aracılığıyla yapılabilmektedir. Referansınız olarak başvuru yaptığınız bayii ve bayi görevlisini yazabilirsiniz.

Bu program yalnızca bir burs programıyla sınırlı kalmamakla birlikte bu program sürecinde ve eğitim hayatlarında başarılı olmaları durumunda yıl sonunda bir değerlendirme yapılarak eğitim hayatlarının kalanında da kendi burslarını kazanma imkanı sunmaktadır.

Başvuru İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ