<style>.lazy{display:none}</style>İşler Kitabevleri Eğitim Bursu Başvuruları
23.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

İşler Kitabevleri Eğitim Bursu Başvuruları

İşler Kitabevleri Eğitim Bursu Başvuruları

İşler Kitabevleri Eğitim Bursu Başvuruları

İşler Kitabevleri Eğitim Bursu Kimlere Verilecek, Başvurular Online Başvuru Formunun Doldurulmasıyla Alınacak.

Kitabevi LGS Ve YKS’de Derece Yapan Öğrencileri Ödüllendiriyor.

İşler Kitabevleri Eğitim Bursu, İşler Kitabevleri tarafından LGS ve YKS’de üstün başarı göstermiş öğrencilere verilmekte olan eğitim desteğidir.

İşler Kitabevleri, LGS’de 500 tam puan alan 25 öğrenciyi 4 ay süre ile (Eylül, Ekim, Kasım, Aralık) aylık 500₺ burs ile ödüllendiriyor. Ayrıca İşler Kitabevleri, 81 ilimizde LGS’de üstün başarı gösteren toplam 275 öğrenciye İşler Yayın Grubu’na ait yardımcı kaynaklardan kendi istediği 15 adet kitabı yine burs programı kapsamında hediye ediyor.

Burs başvuruları, 24 Haziran 2023 ile 20 Ağustos 2023 tarihleri arasında alınacaktır. Başvuruları Olumlu Değerlendirilen Öğrencilerimizle Online Bir Görüşme Gerçekleştirilecektir. Olumsuz Değerlendirilen Öğrencilerimize Bilgi SMS’i İletilecektir. Burs Sonuçlarımız 5 Eylül 2023’te Açıklanacak Olup İlk Burslar İse 20 İle 30 Eylül 2023 Tarihleri Arasında Öğrencilerimize Takdim Edilecektir.

Ads

İşler Kitabevleri Eğitim Bursu başvuruları İşler Kitabevleri bayileri aracılığıyla yapılabilmektedir. Referansınız olarak başvuru yaptığınız bayii ve bayi görevlisini yazabilirsiniz. Bu program yalnızca bir burs programıyla sınırlı kalmamakla birlikte bu program sürecinde ve eğitim hayatlarında başarılı olmaları durumunda yıl sonunda bir değerlendirme yapılarak eğitim hayatlarının kalanında da kendi burslarını kazanma imkanı sunmaktadır.

Başvuru İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ