24.01.2019 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Türk Kardiyoloji Derneği Burs Başvuruları

Türk Kardiyoloji Derneği Burs Başvuruları

Türk Kardiyoloji Derneği Burs Başvuruları

Türk Kardiyoloji Derneği Burs Başvuruları 30 Eylül Tarihine Kadar Yapılabilir. Türk Kardiyoloji Derneği Burs Başvurusu İstenilen Belgelerle Birlikte 30 Eylül Tarihine Kadar Dernek Adresine Elden Teslim Edilmelidir. Burs Süresi 1 Yıldır Ve Toplam 7.200  Türk Lirası Her Yıl Eylül, Kasım, Şubat Ve Mayıs Aylarında Eşit Tutarda Ödenir. Bursun Süresi 1 Yıldır Ve Her Yıl Koşulları Taşıyanların Bursları Yeniden Uzatılır. Bursun Devamı İçin Gerekli Belgeler Yıl Sonunda (Transkripleri, Aile Gelir Durumunda Değişiklik Olmuşsa 1 Hafta İçinde Derneğe Bildirilmelidir) Derneğe İletmeyenlerin Bursu Kesilir. Her Fakülteye Öğrenci Sayısı Esas Alınarak En Az 1 Kontenjan Ayrılmasına Gayret Edilir.

İletişim Bilgileri: Nish İstanbul A Blok Kat: 8 No: 47-48 Çobançeşme Sanayi Caddesi 11, Yeni Bosna Bahçelievler İstanbul
Telefon: 0 212 221 17 30 Ve 0 212 221 17 38
E-Posta: tkd@tkd.org.tr

Başvuru Koşulları
Başarılı Ve Maddi Olanakları Kısıtlı Tıp Fakültesi Öğrencileri
Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak
Son Dönem Tıp Dersleri Not Ortalaması 70 Ve Üzere Olmak

Başvuru Belgeleri
Öğrencilerin Dolduracakları Başvuru Formunu (İndirmek İçin Tıklayın) Ve Eklenmesi Gereken Belgeleri (Transkript, Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, Anne Ve Babanın Maaş Bordrosu, Anne Ve/Veya Baba Çalışmıyorsa SGK’dan Kayıtları Olmadığına Dair Belge, Vergi Levhası, Ailenin Oturduğu Evin Kira Kontratı Vb.) En Geç Her Yılın 30 Eylül’üne Kadar Türk Kardiyoloji Derneği Adresine Elden Teslim Etmeleri Veya Postayla Ulaştırmaları Gerekmektedir. Süresinde Ulaşmayan Belgeler Dikkate Alınmayacaktır.

Görüşme İçin Davet Edilecek Adayların Geliş-Dönüş Otobüs Ya Da Tren Ücreti Ve Öğle Yemeği TKD Tarafından Karşılanır.
Özel Tıp Fakültelerinde Okuyan Öğrencilerin, Disiplin Cezası Alanların, Başka Bir Kuruluştan Burs Alanların Ve TKD Yönetim Kurulu Üyeleriyle Birinci Veya İkinci Derecede Akrabalık İlişkisi Bulunanların Burs Başvuruları Kabul Edilmez.
Burs Yönetmeliği İçin Tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ