21.09.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Tadd Bursu Tüm Afrika’nın Dostları Derneği Burs Başvuruları Başladı

Tadd Bursu Tüm Afrika’nın Dostları Derneği Burs Başvuruları Başladı

Tadd Bursu Tüm Afrika’nın Dostları Derneği Burs Başvurusu 2021-2022

Tadd Bursu Tüm Afrika’nın Dostları Derneği Bursu 2021-2022 Döneminde Alınmaya Başladı. Öğrenci Bursu Başvurusu Online Başvuru Formunun Doldurulup İstenilen Belgelerin E-Posta İle Gönderilmesiyle Alınacak.

Her Yıl Olduğu Gibi Afrika Dostluk Derneği, Başarılı Ve Maddi Desteğe İhtiyacı Olan, İstanbul’da Üniversite Eğitimi Alan Ve Afrikalı Olan, Lisans Ve Yüksek Lisans Öğrencilerine 2021-2022 Eğitim Ve Öğretim Yılında da Karşılıksız Burs Verecektir.

Güncel Burs Haberleri İçin Tıklayın.

Yeni Burs Başvurusu İçin Gerekli Belgeler:
1: Yeni tarihli AKTİF Öğrenci Belgesi (E-DEVLET sisteminden alabilirsiniz)

2: Pasaport Fotokopisi

Sponsorlu

3: İkamet Fotokopisi

4: Online (Fotoğrafı eklenmiş) Burs talep formu (Fotoğrafı eklenmeyen formlar KABULEDİLMEYECEKTİR.

Burs Yenileme:
Derneğimizden geçmiş dönemde (2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılında) burs alan öğrencilerin tekrar burs alabilmeleri için alttan derslerinin olmadığına dair 1-TRANSKRİPT, 2-YENİ TARİHLİ ÖĞRENCİ BELGESİile birlikte belirtilen süre içerisinde yukarda belirtilen e- posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir. Aksi takdirde 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılında burs VERİLMEYECEKTİR.

Önemli Uyarılar:

1. Eklenecek belgelerin eksik olması, imzalanmaması, başvuru formuna fotoğraf eklenmemesi, başvuru formunun yanlış doldurulması veya hatalı beyanda bulunulması, soruların boş bırakılması, sorulara net ve açık bir dille cevap verilmemesi elenme nedeni sayılacaktır.

2. Burs alacak öğrencilerimizle yazışmalar ve derneğimizle ilgili duyurular öncelikle e-posta adresinden yapılacağından başvurularda e-posta adresinin ve telefon numaralarının verilmesi zorunludur.

3. 2019-2020 Öğretim Yılında (geçen yıl) Derneğimizden burs almaya hak kazanan öğrencilerimizden alttan dersi olan veya zayıfı olanların bursu kesilecektir.

Not: 2021-2022 Eğitim ve Öğretim döneminde COVID-19 Pandemi nedeni ile okulların örgün eğitim verememesi durumunda Derneğimiz Yönetim Kurulunca bu dönemde burs verilip verilmeyeceği, verilmesi halinde derneğimizin belirlediği koşullar tekrar değerlendirilecektir.

Afrika Dostluk Derneği bursunun amacı başarılı öğrencilere karşılıksız burs vererek, onların eğitim ve öğrenimlerini başarı ile tamamlamalarına yardımcı olmaktır. 2013 yılında kurulan Derneğimiz bugüne kadar yardıma muhtaç binlerce Afrikalı öğrenciye burs vermiş olup, bundan sonra da vermeye devam edecektir.
Tüm öğrencilerimize 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılında başarılar dileriz.

Başvuru:
Burs başvurularımız 01 Eylül ve 30 EYLÜL 2021 tarihleri arasında başvurular kabul edilecek olup Burs Başvuru Formu http://www.afrikadostlukdernegi.org/adresimizden on line olarak doldurulacaktır. Başvuru yapacak öğrenciler Burs Başvuru Formunu, istenen belgelerle birlikte ugurgok_79@hotmail.comveya afrikadostlukdernegi@gmail.comadresinee-posta yoluyla gönderebilirler. Belirtilen süre içerisinde derneğimize eksiksiz ve doğru bilgilerle yapılan başvurular Dernek Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilecektir. Burs alamaya hak kazanan öğrencilere telefon açılarak bilgi verilecektir.

Burs Başvuru Formu İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ