27.11.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Muğla Belediyesi Burs Başvuruları

Muğla Belediyesi Burs Başvuruları

Muğla Belediyesi Burs Başvuruları

Muğla Belediyesi Burs Başvuruları Çağrı Merkezinden Sağlık Ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığına Yapılacak.

Muğla Belediyesi İlkokul, Lise Ve Üniversite Öğrencilerine Eğitim Desteği Veriyor. Belediye Ayrıca İlkokul Ve Lise Öğrencileri İçin Kıyafet Desteği, Üniversite Öğrencileri İçin İse 4.080 Türk Lirası Konaklama Desteği İmkanı Sağlayacak.

Güncel Burs Başvuruları İçin Tıklayın.

Muğla Büyükşehir Belediyesi 2022-2023 eğitim öğretim yılında öğrencilere vereceği desteği arttırarak devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi geçtiğimiz yıl verdiği desteği bu yıl yüzde 70 arttırarak üniversite öğrencilerine 4 bin 80 TL’ye yükseltti. Büyükşehir Belediyesi ayrıca ilkokul ve lise öğrencilerine kıyafet desteği, eğitim için uzaktan gelen üniversite öğrencileri için konaklama olanağı sağlıyor.

Konaklama Desteği

Ads

Farklı İllerden Muğla’ya Üniversite Eğitimi İçin Gelen Öğrencilere Yurtlara Yerleşme Süresince Geçici Konaklama Desteği Verecek. Konaklama Desteği Başvuruları 19-29 Eylül Tarihleri Arasında Alınacak.

Büyükşehir Belediyesi eğitim desteğinin yanı sıra ilkokul ve lise öğrencilerine 600 TL kıyafet desteğinde bulunacak. Okul kıyafeti desteğinden faydalanacak olan öğrencilerin T.C Vatandaşı olması, ailenin Muğla ilinde ikamet ediyor olması, devlet okulunda öğrenim görüyor olması, hanede kişi başına düşen gelirin net asgari ücretin 3’te 1’inin altında olması, okul kıyafeti faturasını ibraz etme koşulları yer alıyor.

Son Başvuru Tarihi 31 Aralık 2022.

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından 2022-2023 eğitim öğretim yılında öğrencilere verilecek olan eğitim desteği başvuruları 31 Aralık 2022 tarihinde sona erecek. Eğitim desteğinden faydalanmak isteyenler Büyükşehir Belediyesi’nin 444 4801 nolu çağrı merkezinden Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığına başvuruda bulunabilecekler.
Web: https://www.mugla.bel.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ