27.11.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Arnavutköy Belediyesi Eğitim Yardımı Burs Başvuruları

Arnavutköy Belediyesi Eğitim Yardımı Burs Başvuruları

Arnavutköy Belediyesi Eğitim Yardımı Bursu Başvurusu

İstanbul Arnavutköy Belediyesi Eğitim Yardımı Başvuruları Online Olarak Yapılacak. Başvurmak İsteyen Üniversite Öğrencileri Başvuru Formunu Ve İstenilen Belgeleri Sisteme Yükleyecek. Burs Toplam 3 Bin Türk lirası Olarak Ödenecek.

Güncel Burs Duyuruları İçin Tıklayın.

Yüzde 50 Ve Üzeri Burslu Öğrenciler İçin Burs Kontenjanı Açılmıştır.
Detaylı Bilgi İçin: 444 4 597
Başvurular 11 Ekim 2022 İle 21 Ekim 222 Tarihleri Arasında Arnavutköy Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğünden Alınacak.

Burs Başvurusu Koşulları
• T.C. Vatandaşı olan,
• Arnavutköy ilçe sınırlarında ikamet eden,
• Arnavutköy Belediyesi Sosyal Yardım Yönetmeliği esasları doğrultusunda ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen,
• Devlet Üniversitelerinde ön lisans ve lisans düzeyinde örgün (yüz yüze eğitim sistemi) eğitim gören öğrencilerin velileri başvuru yapabildiği gibi, Vakıf / Özel Üniversitelerde %100 burslu olarak öğrenim gören öğrencilerimizin, bakmakla yükümlü olan velileri de başvuru yapabilecektir.

İletişim Bilgileri:
Arnavutköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü: Taşoluk Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No: 88 Arnavutköy İstanbul
Telefon: 444 45 97

Ads

Başvuru Nereye Yapılacak
* Vatandaşlarımızı yoğun başvuru sürecinde mağdur etmemek adına https://basvuru.arnavutkoy.bel.tr adresi üzerinden online sistemden başvurular alınmaktadır. On-line sistemde yer alan müracaat formu doldurulup, istenilen bilgi ve belgeler sisteme yüklenerek başvuru işlemi tamamlanmış olacaktır.

Başvuru Belgeleri
• Öğrenci Velisine ait E-Devlet üzerinden alınmış Barkodlu Nüfus Kayıt Örneği,
• Okuldan onaylı yada E-Devlet üzerinden alınmış Barkodlu Öğrenim Durumunu Gösterir Belge,
• Hastalık, Engellilik yada varsa diğer özel durumlarını gösterir her türlü destekleyici belge,

Genel Bilgiler
Bu kapsamda yapılan yardımlar; ailelerin eğitim harcamalarına katkı sağlamak amacıyla yapılan bir destek yardımıdır. Bundan dolayı öğrencinin kendi adına bireysel başvurusu değil, bizzat ebeveyninin müracaatı alınacaktır.

-Öğrenci velisi olarak Anne yada Baba başvurusu kabul edilmektedir. Anne ve Baba hayatta olmaması durumunda öğrenciye zorunlu bakmakla yükümlü vasisi yada yakını Müdürlüğümüze bireysel olarak müracaat etmesi gerekir. Ancak müracaatçı bu durumda resmi makamlardan alınan onaylı destekleyici belgesini başvuru esnasında sunmak zorundadır. Aksi takdirde sadece beyan üzerine yapılan başvuru kabul edilmemektedir.

-Öğrenci velisi müracaat tarihi itibariyle en az 3 ay önce Arnavutköy ilçesinde ikamet kaydının bulunması gerekmektedir.

-Öğrenci il dışında da okuyabileceğinden öğrenci ikametinin ilçede olma zorunluluğu bulunmamaktadır.

-Devlet üniversitelerinde Ön Lisans ve Lisans düzeyinde Örgün (yüz yüze eğitim sistemi) eğitim gören öğrencilerin velileri başvuru yapabilir.

-Açık yada uzaktan eğitim görenler başvuru yapamaz.

-Özel yada vakıf okullarında sadece % 100 burslu okuyan ve bu durumunu belgeleyen öğrencilerin velileri başvuru yapabilecektir.

-Müracaatlar https://basvuru.arnavutkoy.bel.tr adresi üzerinden on-line olarak sistemde yer alan başvuru formu doldurularak, istenilen tüm bilgi ve belgeler dijital ortamdan alınacaktır.

-Başvuru esnasında sunulan bilgi ve belgelerin doğruluğundan öğrenci velisinin bizzat sorumlu olduğu unutulmamalıdır.

-Başvuruda istenilen hesap bilgisinin (IBAN No) müracaat eden öğrenci velisine ait bir hesap numarası olması zorunludur. Aksi durumda öğrenciye veya diğer aile bireylerine ait başka bir hesaba yardım ödemesi yapılmayacaktır. Başvurunun bu durumda geçersiz sayılacağı unutulmamalıdır.

Not:
• Başvuru sahibi olan Öğrenci Velisine ait Banka İBAN numarası sisteme işlenecektir. Bu bilgi olmadan sistem başvuruyu tamamlamayacaktır.
• Başvuru Sisteminde Excel formatında sunulan belge doğru ve eksiksiz doldurularak tekrar Excel formatında sisteme yüklenmelidir.
• Yüklenen belgeler sadece Pdf, Jpeg veya jpg uzantılı olacak şekilde kabul edilecektir.

2022-2023 Dönemi Burs Başvurusu 29 Eylül 2022 İle 8 Ekim 2022 Tarihleri Arasında Alınacak.
Burs Başvurusu İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Fisun dedi ki:

  Egitim yardım başvurusu neden yapamıyoruz sisteme giriş bile yok ş uy an da vebugun son gun

  1. Güncel Eğitim dedi ki:

   Başvuru halen açık görünüyor, telefon ile yapıyorsanız, bilgisayar ile deneyin, bilgisayar ile yapıyorsanız farklı bir tarayıcı deneyin. açılan sayfadaki bilgileri x ile kapatın.

 2. Nuray Konca dedi ki:

  Nolur artik bize tablet gonderin cok magduruz tablet alacak durumumuz yok 0538 721 93 56 numarayi arayarak nize ulasin tablet verilecek diye nolur

 3. Nuray konca dedi ki:

  3 kardesis tablet yada bigisiyar alac0ak durumumuz yok litfen tablet gonderir misiniz cok magduruz

BİR YORUM YAZ