12.06.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Ardahan Posof Derneği Burs Başvurusu

Ardahan Posof Derneği Burs Başvurusu

Ardahan Posof Derneği Burs Başvuruları

Ardahan Posof Derneği Burs Başvuruları Nasıl Alınacak, Eğitim Yardımı Kimlere Verilecek.

Başvuru Nasıl Yapılır
Başvurular E-Posta Yolu İle Yapılacak.

Başvuru Mail Adresi:
E-Posta: posofdernek75@hotmail.com

Güncel Burs Duyuruları İçin Tıklayın.

Ardahan Posof Kültür, Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Posoflu Öğrencilere Eğitim Bursu Veriyor.

Ads

Başvuru Koşulları
– Dernek üyelerimiz,
– Posof’ta ikamet edenler,
bu şartları taşıyan öğrencilerimizin müracaatları kabul edilecektir.
Yukarıda yazanların dışında müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Müracaat Şekli, Süresi Ve Kimler Müracaat Edecektir;

– Burs başvuru formu bilgisayarda doldurulacak, çıktı alınıp imzalanacak.
– Öğrenci belgesi
– Kimlik fotokopisi

Bu 3-evrak scanner ile taranıp bize e-mail yoluyla posofdernek75@hotmail.com adresine gönderilecektir. Evrakı eksik olan müracaatlar dikkate alınmayacaktır.

Başvuru Tarihleri
Başvurular 27 Eylül – 15 Ekim 2023 Tarihleri Arasında Yapılacak.

Burs Veren Dernekler İçin Tıklayın

Burslarda Öncelik Dernek Üyelerinin Çocukları Ve Posof’ta İkamet Edip Üniversiteyi Kazanan Öğrenciler Olacaktır. Toplanacak Yardım Doğrultusunda Burs Verilecek Öğrenci Sayısı Ve Verilecek Burs Miktarı Belirlenecektir.

Burs Almaya Hak Kazanan Öğrencilerin İsim Listesi Daha Sonra Web Sitemizden Yayınlanacaktır. Siz Üyelerimiz Tarafından Yapılacak Yardım Miktarı Toplamına Göre Eğitim Bursu Verilecek Öğrenci Sayısı Belirlenecektir.

Web Sitesi: https://www.posofdernegi.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mahmut konur dedi ki:

    Posofla ilgili olarak,devlet arşivlerinden,basılı yayınlardan,diğer posof derneklerinden,yaşlılarımızdan,…döküman toplayıp en son haliyle derli toplu bir KİTAP yayını bir ihtiyaç haline gelmiştir.Bu yayın için posof belediyesinden,ilgili bakanlıktan vs destek alınabilir.Posoftan uzakta olan(yeni nesil)hemşehrilerimiz memleketi hakkında çook az şeyler bilmektedirler.İnternet de de haylı döküman vardır.Teferruatlı bir kıtap hazırlamak ve basımı için dernekler arasında konular ve basım işi paylaşılarak (hatta reklam alınarak)eser tamamlanabilir.Kitap içerisinde şu konulara yer verilirse gurbettekiler memnun kalacaktır::posof’un konumu,iklimi,bitki örtüsü,yer adları,tarikçesi,köyleri,belediye hizmetleri,,yapılaşma,aydınlatma,su ve kanal durumu,ulaşım,itfaiye,iletişim,imar çalışmaları,nüfus,sosyal yaşantı,ekonomi(tarım.hayvancılık.ticaret.sanayii)kooperatifler,.eğitim ve yurtlar.sağlık,kültür varlıkları,folklör,gelenekler(düyün folklör,giysı.takı.fıkra,efsaneler)mutfak,tuırizm,(piknik,yayla.ovalar,festivaller)sopr ve tesisleri,dergi,Devlet adamlarının posofa ziyaretleri,posofun yetiştirdiği şahsiyetler,dernekler.vakıflar.arşiv bilgileri,yayınlar.şehitler.ödüllü gaziler.arıcılık,halk ozanları şairler…görülmeye değer yerlerin fotoğrafları…kitapda yer almalıdır

BİR YORUM YAZ