08.08.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması

Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması

9. Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması

Yutbay Seramik 9. Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması, Öze Dönüş. Uzun Bir Rüyadan Uyandık Çoktan. Şimdi Özümüze Dönme Ve Doğayla Bütünleşen Yeni Yaşam Alanları Tasarlama Zamanı.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 12 Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 10 Bin Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 8 Bin Türk Lirası
3 Adet Mansiyon Ödülü 2.500 Türk Lirası

Kalabalık kentlerimizde yaşadığımız sıkışmış hayatlarımızda gündelik yaşam kaygılarıyla geçiyor ömrümüz ve gökyüzünü kaplayan o koca binaları aşıp da göremiyoruz gökyüzünü. Nereye gitmek istersek isteyelim sürekli gerisinde kalıyoruz zamanın. Dört duvar arasında yeşertmeye çalışıyoruz hayallerimizi ve umutlarımıza sanki bir engel gibi çıkıyor önümüzde beliren uzun merdivenler. Oysa durmalıyız, düşünmeliyiz ve değiştirmeliyiz her şeyi! Özümüze dönerek doğa ile olan bütünlüğümüzü yeniden keşfetmeli ve yepyeni yaşam alanları tasarlamalıyız.

Yarışmanın Türü Ve Şekli
Yarışma Tek Aşamalı Türkiye Cumhuriyeti Ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Hukukuna Uygun Kurulmuş Üniversitelerde Okuyan Öğrencileri Kapsayan Bir Seramik Karo Tasarım Yarışmasıdır.

Yarışmaya bireysel yada ekip halinde katılım mümkündür. Ekipler en fazla 3 kişiden oluşabilir.
Bir öğrenci tek bir ekiple yarımaya katılabilir.
Ekip temsilcisi Türkiye ve KKTC üniversitelerinin tasarım bölümlerine bağlı mimarlık, güzel sanatlar, görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı, sanat tasarımı ile mühendislik fakültelerine bağlı mimarlık ve tasarım disiplinlerini kapsayan bölümlerde öğrenim gören ön lisans, lisans ve lisansüstü öğrencileri olabilir.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

Yarışmaya Katılım

Kaydol
Yarışmaya katılabilmek için önce web sayfamız üzerinden LinkedIn hesabınız ya da e-posta adresiniz ile kaydolmanız gerekmektedir. Kaydı tamamlayıp giriş yaptıktan sonra profil bilgilerinize ulaşabilecek, düzenleme ve güncelleme yapabileceksiniz.

Projeni Yükle
Başvuru koşullarını tamamladıktan sonra kişisel ya da grup olarak en fazla 3 başvuru yapma hakkına sahip olacaksınız. Proje yüklemeleri 02.11.2021 tarihinde başlayacaktır.

Projeni Revize Et
Proje yüklemeleri başladığı tarihten itibaren başvurularınızı yapabilecek, gerekli düzenlemeleri ve güncellemeleri yine profil sayfanız üzerinden gerçekleştirebileceksiniz.

Son Başvuru Tarihi 20 Ocak 2022.

Web Sitesi: https://www.dogadansanatasentasarla.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ