12.05.2021 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması

Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması

Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması

Yutbay Seramik 8. Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması, Doğadan Sanata Sen Tasarla. Ekosistemin En İddialı Tasarım Yarışması Başlıyor.
Doğa, Bir Kez Daha İnsanoğlu Yine Bir Yön Bulmaya, İçindeki Potansiyeli Keşfetmeye Çağırıyor. Kurgu İle Gerçeklik Arasında Yepyeni Bir Deneyimin Kapılarını Aralamaya, Hissetmeye, Keşfetmeye Ve Tasarlamaya Hazır Mısın?

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 12 Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 8 Bin Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 6 Bin Türk Lirası
Mansiyon Ödülü 1.500 Türk Lirası

Proje Yükleme Teknik Ayrıntıları
Tasarımların ebadı şartname ekinde verilen şablonlara yerleşecek şekilde olmalıdır (Lütfen şablonları inceleyip, çalışmak istediğiniz ebadı veya ebatları seçiniz. Örnek şablonlar tercihinize göre yatay veya dikey formatta, 30×60 cm ve 30×90 cm ebatlarındadır). Temsili şablonlar şartname ekindedir. Ölçeğe uygun şablon altlıkları ise www.dogadansanatasentasarla.com adresinden indirilebilir.

– 300 DPI, RGB, JPEG veya PDF formatında, belirtilen şablonlara dikkat edilmiş ve istenen ölçülerde kaydedilmiş 3 adet A2 dijital paftalar.

– Proje görsel ve dökümanlarının üzerinde kesinlikle isim ya da kimliği ifşa edecek bilgiler yazılmamalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

– Yüklenecek tüm dosyalar içinde olması gerekenler tek bir klasörde bir araya getirilerek 50 MB’ı geçmeyen zip. dosya içinde olmalıdır.

– Yarışmaya bireysel katılan yarışmacı veya yarışmaya ekip olarak katılan tüm ekip üyeleri tarafından imzalanmış şartnamenin taranmış JPEG hali.

– Tasarımı anlatan en fazla 300 kelime içeren A4 açıklama raporu.

– Öğrenci Belgesi. (Bireysel ya da ekip katılımları içindeki tüm yarışmacıların eğitim gördükleri üniversiteden, yarışma duyuru tarihinde öğrenci olduklarını gösteren ve son kayıt durumlarını belirten 2019 onaylı belge)

– Taranmış Kimlik JPEG

– Ekip Formu (Şartname son sayfasında yer alan formun eksiksiz doldurulmuş A4 hali)

Son Başvuru Tarihi 21 Kasım 2020.

Katılım, “Başvuru” ve “Proje Yükleme” olarak 2 aşamadan oluşacaktır. Aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz doldurup kaydını tamamlayan adaylarımıza, sistem tarafından otomatik oluşturulan ve daha sonra sisteme giriş ve projelerin yüklenmesi için gerekli olan bir RUMUZ KODU, adayın bırakmış olduğu mail adresine gönderilecektir.
Bir sonraki aşama ise projelerinizi yükleme aşamasıdır. Projelerinizi, Yurtbay Seramik’in sosyal medya hesaplarından ve dogadansanatasentasarla.com sitesinde duyurulacak olan tarihten itibaren yüklemeye başlayabileceksiniz.
Başvurunuzu tamamladığınızda, doldurmuş olduğunuz formun hemen altında “Başvuru Şartnamesi” PDF dosyası yer alacaktır. Bu dosyayı bilgisayarınıza indirip detayları görebilirsiniz.
* İnternet tarayıcınızı kapattığınızda dosyayı tekrar göremeyeceksiniz. Bu nedenle şartnameyi bilgisayarınıza indirdiğinizden emin olunuz.
* Şartname, bilgisayarınıza ya da mobil aygıtınıza otomatik olarak da inecektir.

Web Sitesi: https://www.dogadansanatasentasarla.com

Başvuru İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ