<style>.lazy{display:none}</style>
17.04.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Yılı Slogan Yarışması

Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Yılı Slogan Yarışması

Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Yılı Slogan Yarışması

Lüleburgaz Belediyesi Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Yılı Slogan Yarışması Düzenliyor. Yarışmaya 9 İle 14 Yaş Grubu Çocuklar Katılabilir. Senin Yılın Senin Sloganın. Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Yılını Sloganınla Sen Anlat!

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 1 Adet Laptop
İkincilik Ödülü 1 Adet Tablet
Üçüncülük Ödülü 1 Adet Bisiklet

KONU : 2020 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Yılı’ nı Sen Anlat!

TÜRÜ : SLOGAN YARIŞMASI

AMACI: Lüleburgaz Belediyesi tarafından düzenlenecek yarışma ile; Büyük önder Atatürk’ ün düşüncesindeki “Küçük hanımlar, küçük beyler sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz.” Sözleri doğrultusunda; çocuklarımıza misyonlarını hatırlatmak, bu doğrultuda bugünün çocukları yarının büyüklerine çağdaş değerler ile üzerine düşenin en iyisini yapma, gayret ve azmin farkındalığını yaratmak.

Ads

HEDEF KİTLESİ: 9-14 Yaş Grubu Çocuklar

YARIŞMA SEÇİCİ KURULU: Seçici kurul, Lüleburgaz Belediyesi tarafından belirlenecek biri Kurul Başkanı olmak üzere 7 kişiden oluşacaktır.

SÜRESİ: 15 Kasım – 9 Aralık 2019 tarihleri arasında başvuruların yapılması gerekmekte olup 9 Aralık 2019 mesai bitiminden sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

SEÇİCİ KURUL DEĞERLENDİRMESİ: 10-13 Aralık 2019

SONUÇLARIN AÇIKLANMASI: 16 Aralık 2019

ÖDÜLÜN VERİLMESİ: 2020 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Yılı Açılış Gecesi

KATILIM KOŞULLARI:
– Yarışma ulusal ve tek kademeli olup, 9- 14 yaş grubuna açıktır.
– Yarışmaya her katılımcı en fazla 3 adet sloganla katılabilir.
– Yarışmaya katılacak katılımcının sloganı ile birlikte Adı-Soyadı, Yarışma için katılımcı tarafından belirlenmiş olan rumuz, TC Kimlik Numarası, Açık Adresi, Telefon Numarası ve varsa e-posta adresi ve velinin imzasının bulunduğu katılım formunu iletmesi gerekmektedir. Katılım Formu Şartname eklerinde yer almaktadır.
– Yarışma ile ilgili başvurular adrese posta, faks yolu ile veya iletişim kısmında bilgisi verilen e-posta adresine ya da elden Lüleburgaz Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ ne yapılacaktır.

Yarışma ile ilgili başvuru ve teslimler için;
Elden veya posta-kargo ile katılımlarda;
Yarışmacı her slogan için ayrı ve kapalı bir katılım formu düzenleyecektir. Formun yer aldığı kapalı zarfın üzerinde, katılımcının eseri için kullandığı en az altı ( 6) haneli “RUMUZ” ile “Lüleburgaz Belediyesi Slogan Yarışması” ifadesi bulunacaktır. Bu zarf üzerinde katılımcının kimliğini belirtecek herhangi bir işaret ve yazı bulunmayacaktır.

e-mail ile katılımlarda;
Yarışmacı her slogan için ayrı bir rumuz ile sloganyarismasi@luleburgaz.bel.tr adresli Lüleburgaz Belediyesi’ ne ait mail adresine doldurdukları katılım formunu gönderecektir.
Tüm rumuzlara ait bilgiler ayrı bir yerde Lüleburgaz Belediye Başkanlığı’nca gizli olarak yarışma sonuçlanana kadar saklanacaktır. Yapılan başvuruların ve katılımcıların kimlik doğrulaması yarışma sekretaryası tarafından yapılacaktır. Kimlik doğrulaması yapılan yarışmacılar değerlendirmeye alınacaktır.
– Her katılımcı, en fazla üç tane rumuz ve her rumuz için bir sloganla yarışmaya katılabilir.
– Sloganlar, konuyu tam ve net bir şekilde anlatmalı, akılda kalıcı olmalı, yalın ve anlaşılır olmalıdır.
– Yarışmaya katılan sloganın orijinal olması, ilk defa dile getiriliyor olması ve herhangi bir şekilde daha önce kullanılmamış olması ve daha önce kullanılan söz dizimlerinin değiştirilmesinden elde edilmemiş olmalıdır. Bu çerçevede yarışma sonuçlandıktan sonra 3. şahıslar tarafından iddia edilecek her türlü telif hakkı taleplerinden jüri sorumlu değildir, doğacak yasal sorumlulukların tümü katılımcıya ait olacaktır.
– Konu ile ilgili daha geniş bilgi iletişim kısmında belirtilmiş olan telefon numarasından alınabilir.
– Oluşturulacak jürice yarışma birincisi, ikincisi ve üçüncüsü seçilecektir.
– Yarışmaya katılan tüm sloganların kullanım hakkı Lüleburgaz Belediyesine ait olacaktır.
– Katılımcılar; dereceye giren sloganlarının, Lüleburgaz Belediye Başkanlığı’nın beyan ettiği alanlarda, süresiz olarak tam kullanım hakkını verdiklerini peşinen kabul ederek ve buna bağlı olarak, gerek Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, gerekse diğer ilgili mevzuat gereğince yarışmaya gönderdiği eserinin çoğaltma, işlenme, yayma, temsil, umuma iletim, faydalanma ve benzeri şekilde umuma arzı ile ilgili bilumum haklar için de tam yetki verdiklerini kabul ederler.

– Katılımcılar Lüleburgaz Belediyesinin ödül alan sloganları kendi adına marka olarak tescil ettirme hakkı bulunduğunu gayri kabili rücu olarak kabul, beyan ve taahhüt eder. Ödül kazanan slogan; kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçası olarak, Lüleburgaz Belediyesini temsil edecek her türlü basılı materyal ve dijital ortamda, medya ve reklam çalışmaları ile promosyon ürünleri, kırtasiye malzemeleri, antetli kağıt, faks, pankart ve benzeri ortam ve faaliyetlerde kullanılıp çoğaltılabilecektir. Bu bağlamda, katılımcı ödül dışında herhangi bir telif hakkı talep edemeyecektir.

– Katılım formunu doldurup yarışmaya katılan tüm yarışmacılar, bu şartnamedeki bütün katılım ve yarışma şartlarını, Seçici Kurul ve Lüleburgaz Belediyesi’nin kararlarının tamamını kabul etmiş sayılırlar.

İLETİŞİM VE BAŞVURUNUN YAPILACAĞI YER:

LÜLEBURGAZ BELEDİYESİ
Yazı İşleri Müdürlüğü
Adres : Özerler Mahallesi Hal Sokak No:1 Lüleburgaz/Kırklareli 39750
Tel : 0288 417 10 12
Faks : 0288 417 47 79
E-posta: sloganyarismasi@luleburgaz.bel.tr
Ayrıntılı Bilgi: Şenay ÜNLÜ
0288 417 10 12 Dahili: 2293

Yarışma Başvuruları 15 Kasım – 9 Aralık 2019 Tarihleri Arasında Alınacak.
Yarışma Sonuçları 16 Aralık 2019 Tarihinde Açıklanacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ