<style>.lazy{display:none}</style>Uçurtma Projesi Burs Başvurusu
25.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Uçurtma Projesi Burs Başvurusu

Uçurtma Projesi Burs Başvurusu

Uçurtma Projesi Burs Başvurusu

Uçurtma Projesi Burs Başvurusu 2. Dönemi Başladı.

Uçurtma desteğe ihtiyacı olan öğrencilerin masraflarını karşılayabilmeleri için destek toplayabildikleri bir platformdur. Platformu kullanarak güvenli bir şekilde destek toplayabilir, uzun vadede destek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Güncel Öğrenci Bursu Duyuruları İçin Tıklayın.

Destek ödemelerin her 28 günde bir BiLira cüzdanınıza transfer edilir. Bundan sonra BiLira hesabınla bu parayı kendi banka hesabına transfer edebilir ya da BiLira ile ortak çalışan firmalar üzerinden harcayabilirsin.

Uçurtma projesi yaklaşık iki yıl önce Türkiye’deki öğrencileri Ethereum Foundation tarafından her yıl yapılan DevCon etkinliğine göndermek için ortaya doğal bir şekilde ortaya çıkmıştı.

Ads

Uçurtma Projesi 2. döneminde yeni öğrencilerini arıyor

Başvuru yapabilmen için ise gerekli olan tek şartımız; öğrenci olman. (Seçildikten sonrasında bunu bize Öğrenci Belgesi ile kanıtlaman gerekecek. Olumsuz bir durum souolması durumunda yedek olarak belirlenen öğrencilere geçeceğiz.)

İsviçre Türk Diyanet Vakfı Burs Başvurusu İçin Tıklayın.

Peki kimdir Uçurtma Projesi?
Uçurtma; öğrencilerin, hayallerini gerçekleştirebilmeleri için gereken finansal desteği bulmalarına yardım etmeyi amaçlayan bir platformdur.

Uçurtmanın nasıl başladığımıza ve kim olduğumuza dair yazıyı https://bit.ly/3D06rtL linkinden okuyabilirsin!

Nef Vakfı Burs Başvurusu İçin Tıklayın.

Önemli Noktalar:

Başvurunu tamamladıktan sonra, seçilen öğrencilerle mail üzerinden iletişime geçiyor olacağız. Ekim ayında maillerini kontrol etmeyi unutma!

Uçurtma Öğrencisi seçilmen durumunda, kendi kampanyanı oluşturmanı isteyeceğiz. (Geçen dönemki öğrencilerimizin kampanyalarına https://ucurtmaprojesi.com/campaigns üzerinden ulaşabilirsin.) Temel taşlarımızdan biri olan şeffaflığı devam ettirebilmek için seçilmen durumunda web sitemiz üzerinde: adın, soyadın, fotoğrafın ve kampanyanda paylaşacağın bilgilerinin yer alması gerekecek.

Başvurular 1 Ekim 2021 İle 8 Ekim 2021 Tarihleri Arasında Alınacak.
Başvuru İçin Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ