<style>.lazy{display:none}</style>
21.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Uçtan Uca Konya Ulusal Video Yarışması

Uçtan Uca Konya Ulusal Video Yarışması

Uçtan Uca Konya Ulusal Video Yarışması

Konya Büyükşehir Belediyesi Uçtan Uca Konya Ulusal Video Yarışması Düzenliyor.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 5 Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 3 Bin Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 1.000 Türk Lirası
1 Adet Mansiyon Ödülü 1.000 Türk Lirası

Yarışmanın Amacı
Konya ili sınırları içerisinde bulunan turizm alanlarının Paramotor, Paratrike, Mikrolight, Yamaç Paraşütü branşları sporcuları tarafından çekimlerinin yapılarak farklı bir tanıtım anlayışının ilk defa Konya’da uygulanmasını sağlamak.

Yarışmanın Kategorisi ve İşleyişi
“Uçtan Uca Konya” Ulusal Video Yarışması’na, kısa video kategorisinde katılım sağlanabilecektir. Konya ili sınırları içerisinde bulunan turizm alanlarının Paramotor, Paratrike, Mikrolight, Yamaç Paraşütü branşları sporcuları tarafından çekimlerinin yapılarak aşağıda belirtilen mail adresine gönderilmesiyle yarışmaya katılım sağlanmış olacaktır. Gönderilen videolar Konya Büyükşehir Belediyesi Youtube Kanalında yayınlanmaya başlayacak. En fazla izlenme oranına sahip ilk üç video ve idarenin seçtiği bir video dereceye girerek ödül almaya (satın alınmaya) hak kazanacaktır.

Katılım Koşulları
a) Yarışmaya katılım ücretsizdir.

Ads

b) Yarışmaya Paramotor, Paratrike, Mikrolight, Yamaç Paraşütü branşlarında yeterliliğe sahip olanlar ve refakatinde uçabilecek kişiler katılım gösterebilir. Yarışmacılar yarışma esnasında; uçuş ve çekimlerde bağlı oldukları mevzuatın gerekliliklerini yerine getirmekle yükümlüdür. Her türlü izin ve emniyet tedbirlerinden yarışmacı sorumludur.

c) Yarışmacılar videoları dijitaliletisimofisi@konya.bel.tr adresine (yükleme bağlantısı da olabilir) göndermeleri gerekmektedir.

d) Yarışmacı, yarışma için gönderdiği çalışmaların tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Aksine davranış, kural ihlali sayılır ve tüm sorumluluk katılımcıya ait olur.

e) Videolar Konya il sınırları içerisini kapsamalıdır.

f) Drone ile çekilen görüntüler kabul edilmeyecektir.

g) Videoların başında çekilen alana ilişkin kısa bilgilerin bulunduğu jenerik yer almalıdır.

h) Yarışmacılar en fazla 5 video ile başvuru yapabilirler. Fakat sadece en çok izlenme oranına sahip bir videosu dikkate alınacak ve bir videosu dereceye girebilecektir.

i) Video çekimlerinin yarışma tarihleri (25 Haziran – 25 Temmuz) arasında olması gerekmektedir. Bu tarihler arasında olmayan daha önce ya da daha sonra çekilen videolar elenecektir.

j) Video dosyaları jenerik dahil minimum 1 maksimum 3 dakika olacak şekilde, ses müzik ve efektleri uygun hale getirilmiş şekilde, FullHD/25 fps (1920×1080) ve MP4 formatında hazırlanmalıdır.

k) Yarışmaya herhangi bir teknik formatta çekilmiş videolar başvurabilir. Gösterime uygun görüntü ve ses kalitesi taşıması gereklidir. Teknik kalitesi yeterli görülmeyen videolar değerlendirme dışı bırakılacaktır.

l) Çekilen videolarda animasyon, simülasyon tarzındaki etkinlikler yer almamalıdır.

m) Kural ihlali yapan ya da yaptığı tespit edilen yarışmacılar ödülden yararlanamayacaktır.

n) Yarışmayı düzenleyen kurum, ödül kazanan çalışmaların, kategorisine uygun asıl dosyalarını yarışmacıdan talep edecektir.

o) Yarışma sonucu düzenleyen kurumun sosyal medya hesaplarında duyurulacaktır.

Yarışma Takvimi
Başlangıç Tarihi : 25 Haziran 2020
Son Katılma Tarihi : 25 Temmuz 2020
Ödül Açıklama : 25 Eylül 2020

Yarışma Sekretaryası-İletişim
Telefon: 0 332 352 81 11 (Dahili: 8473/8534)
E-Posta: dijitaliletisimofisi@konya.bel.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ