<style>.lazy{display:none}</style>Türkiye İş Bankası Bayram Yarışması Başvuruları Başladı
29.02.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Türkiye İş Bankası Bayram Yarışması

Türkiye İş Bankası Bayram Yarışması

Türkiye İş Bankası Bayram Yarışması

Türkiye İş Bankası Bayram Yarışması Ödülü Fotoğraf Makinesi. Yarışma 7 Ağustos İle 18 Ağustos Tarihleri Arasında İnstagram Üzerinden Yapılacak.

Yarışma Ödülleri
3 Kişiye Canon G7 X Mark II Fotoğraf Makinesi

07.08.2019 – 18.08.2019 tarihleri arasında Maximum Kart Instagram sayfasında, en yaratıcı bayram dileğini yorumlarda paylaşan 3 kişiye Canon G7 x Mark II fotoğraf makinesi hediye!

Bu kampanya TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. adına ESTABOOM tarafından MPİ’nin 02/08/2018 tarih ve 40453693-255.05.02/E.7353 sayılı izni ile kapsam dışı düzenlenmektedir.

07.08.2019 – 18.08.2019 (dahil) tarihleri arasında , www.instagram.com adresi üzerinden ücretsiz giriş yapıp TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.’ne ait @maximumkart hesabından paylaşılacak kampanya görselinin yorum kısmına “Bayram dileklerini” yaratıcı bir anlatımla yazanlar yarışmaya katılabilirler.
Jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda 3 kişiye “Canon G7 x Mark II fotoğraf makinesi” hediye edilecektir.

Ads

Kazanan talihliler 22.08.2019 tarihinde www.instagram.com/maximumkart adresinde yayınlanacak olup kazananların DM yoluyla ad soyad, adres ve telefon bilgilerini iletmeleri gerekmektedir.

Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.

Kampanyaya Instagram uygulaması üzerinden katılım ücretsizdir. Kazanan talihlilerin kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcı sorumluluğundadır.

Genel ahlak kurallarına uymayan içerikler yayın öncesinde ajans, marka ve sistem tarafından kontrol edilerek sistem üzerinden giriş engeli sağlanarak yayınlanmayacaktır.

Yarışmaya TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. mensupları, ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Çalışanları, PROMOQUBE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi hediyeleri verilemez.

Yarışma ve ödülle bağlantılı olarak T. İş Bankası, Promoqube ve Estaboom sadece kampanyanın yönetimine yönelik sağlanan kişisel bilgileri kullanacaktır. Bu Yarışmaya katılarak, bütün katılımcılar bu şart ve koşulları kabul etmiş sayılır. TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. gizlilik politikasına www.isbank.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ