<style>.lazy{display:none}</style>
18.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Türkiye Eskrim Federasyonu Logo Maskot Afiş Yarışması

Türkiye Eskrim Federasyonu Logo Maskot Afiş Yarışması

Türkiye Eskrim Federasyonu Logo Maskot Afiş Yarışması

Türkiye Eskrim Federasyonu Logo Maskot Afiş Tasarım Yarışması Düzenliyor. Yarışmaya Amatör Ve Profesyonel Tüm Sanatçılar, Öğrenciler, Sporcular, Antrenörlere, Kulüplere, Kamu Ve Özel Kurumların Katılımına Açıktır.

Yarışmanın Adı
Türkiye Eskrim Federasyonu U14 Pilot Project European Circuit Turnuvaları (Çocuk Kupası) Logo-Maskot-Afiş Tasarım Yarışması

Yarışmanın Konusu Ve Amacı
Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanlığı Faaliyet Programında Bulunan Ve Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlenen U14 Pilot Project European Circuit Turnuvalarının (Çocuk Kupası) Marka Değerini Ön Plana Çıkaracak Logo-Maskot-Afiş’in Özgün Tasarımı Yarışmasıdır. Yarışma Belirtilen Üç Kategoride Olacaktır. (Logo-Maskot-Afiş)

Yarışmaya Katılım Koşulları
Katılım ücretsizdir. Yarışma, amatör-profesyonel tüm sanatçılara, öğrencilere, sporculara, antrenörlere, kulüplere, kamu ve özel kurumların katılımına açıktır.
Adaylar en fazla beş’er adet çalışma ile katılabilir. Birden fazla kişinin ortak bir çalışma ile yarışmaya katılması durumunda ise, tasarım sahiplerinden her birinin tüm hakları saklı olmak üzere, yalnızca birinin temsilci olarak belirlenmesi gerekmektedir. Katılımcının reşit olmaması durumunda, yasal temsilcisinin yazılı izninin sunulması gerekmektedir.

Katılımcıların eserlerinin değerlendirmeye alınması için “Türkiye Eskrim Federasyonu U14 Pilot Project European Circuit Turnuvalarının (Çocuk Kupası) Logo-Maskot-Afiş Tasarım Yarışması Katılım Formu” nu ıslak imza ile eksiksiz doldurup eserle birlikte başvuru adresine göndermesi gerekmektedir.

Ads

Çalışmanın Açıklanması
Tasarımcı tarafından çalışmanın esin kaynakları ve simgelere ilişkin açıklama, çalışmayla birlikte 10 cümleyi geçmeyecek logo, maskot ve afiş hikayeleri ayrı ayrı yazılarak teslim edilecektir.

Gönderim Koşulları
Katılımcılar, çalışma ya da çalışmalarını tek bir zarf içerisinde ve üzerinde RUMUZ yazar halde göndereceklerdir. Söz konusu zarfın içinde; eksiksiz doldurulmuş başvuru formu, eserin/eserlerin A4 kâğıda arkasında RUMUZ yazılarak alınmış çıktısı ve tek DVD/USB içinde yapılan tasarım/tasarımların ayrı klasörlerde dijital ortamda teslim edilmesi gerekmektedir.

Ödül
Birincilik Ödülü : FIE onaylı malzeme (Elbise, Maske, Eldiven ve Silah) ve bir uluslararası turnuva katılımı veya 5.000 TL Ödül, hak sahiplerine Türkiye Eskrim Federasyonu’nun belirleyeceği bir tarihte düzenlenecek ödül töreni ile takdim edilecektir.

Yarışmaya Son Başvuru Tarihi 10 Şubat 2020. Yarışma Sonuçları 20 Şubat 2020’de Açıklanacak.

İletişim Ve Yarışma Sekreteryası
Zarf/zarflar aşağıdaki adrese gönderilecektir:
Son başvuru tarihinden sonra getirilen/gelen eserler yarışmaya dahil edilmeyecektir.

Türkiye Eskrim Federasyonu Adres: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, Gersan, 2307 Cad. No: 65 Yenimahalle-Ankara / TÜRKİYE

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ