<style>.lazy{display:none}</style>
20.05.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

TÜBİTAK BİÇABA Burs Programı Başvurusu

TÜBİTAK BİÇABA Burs Programı Başvurusu

TÜBİTAK BİÇABA Burs Programı Başvurusu

TÜBİTAK BİÇABA Burs Programı Başvuruları Online Olarak Alınacak. TÜBİTAK BİÇABA Birlikte Çalışıp Birlikte Başaracağız Burs Programını Depremden Etkilenen İllere Yönelik Olarak Çağrıya Açıyor.

Burs Depremden Etkilenen İllerdeki Lisans, Yüksek Lisans Ve Doktora İle Doktora Sonrası Araştırmacılarına Verilecek.

Burs Süresi

Lisans Öğrencileri İçin En Fazla 6 Ay

Tezli Yüksek Lisans Öğrencileri İçin En Fazla 12 Ay

Ads

Doktora Öğrencileri İçin En Fazla 24 Ay

Doktora Sonrası Araştırmacılar İçin En Fazla 12 Ay

6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen depremlerin etkilediği Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa illerinde, afetten doğrudan etkilenen lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri ile doktora sonrası araştırmacıların TÜBİTAK Merkez ve Enstitülerinde yürütülen veya TÜBİTAK tarafından desteklenen araştırma projelerinde yer almalarını sağlamak amacıyla BİÇABA-Birlikte Çalışıp Birlikte Başaracağız Programını çağrıya açıyoruz.

Program Başvuruları Proje Yürütücüsü Bilgi Girişi, Öğrenci-Doktora Sonrası Araştırmacı Başvuruları Ve Proje Yürütücüsü Değerlendirmesi Olmak Üzere 3 Aşamada Aşağıdaki Başvuru Takvimine Göre Tamamlanacaktır.

Başvuru Açılış Tarihi

Başvuru Kapanış Tarihi

Proje Yürütücüsü Bilgi Girişi

13 Şubat 2023

24 Şubat 2023

Öğrenci – Doktora Sonrası Araştırmacı Başvuruları

1 Mart 2023

10 Mart 2023

Proje Yürütücüsü Değerlendirmesi

15 Mart 2023

20 Mart 2023

BİÇABA programının ilk aşama başvuruları olan Proje Yürütücüsü Bilgi Girişi 13-24 Şubat 2023 tarihleri arasından alınmaya başlanacaktır.
Bu kapsamda TÜBİTAK Merkez ve Enstitülerinde yürütülen veya TÜBİTAK tarafından desteklenen projelerde (ARDEB, TEYDEB, BİDEB) görev alan proje yürütücüleri https://ebideb.tubitak.gov.tr üzerinden “BİÇABA-Birlikte Çalışıp Birlikte Başaracağız Programı-Proje Yürütücüsü Bilgi Girişi” programına girerek yürürlükte olan projelerine lisans, yüksek lisans, doktora öğrencisi ve / veya doktora sonrası araştırmacı talebi yapabilecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ