<style>.lazy{display:none}</style>
21.04.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Trafik Karnem Bisiklet Ödüllü Yarışma

Trafik Karnem Bisiklet Ödüllü Yarışma

Trafik Karnem Bisiklet Ödüllü Yarışma

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Karnem Bisiklet Ödüllü Yarışma Düzenliyor. Yarışmada En Çok Beğeni Alan 100 Fotoğraf Sahibine Bisiklet Ödülü Verilecek.
Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı Sürücü Seyahat Karnesi.
Karnemi Dolduruyorum Trafiğe Güvenle Çıkıyorum.

Kurallar:
Yayalara Öncelik Vermeliyiz
Emniyet Kemeri Kullanmalıyız
Trafik Işıklarına Uymalıyız
Cep Telefonu Kullanmamalıyız
Hız Kurallarına Uymalıyız

Karneni trafik.gov.tr Adresinden İndir Yada Jandarma Ve Polis Trafik Birimlerinden Temin Et, Soruları Cevapla #Trafikegm twiter Adresine Yolla, 100 Bisikletten Biri Senin Olsun.

Karnemi Dolduruyorum Trafiğe Güvenle Çıkıyorum İsimli Yarışmaya Ait Katılım Şartnamesi

1) Yarışmaya katılım ücretsizdir.

Ads

2) Yarışma sadece @TrafikEGM Twitter adresi üzerinden düzenlenecektir.

3) Yarışmacılar katılım için anne, baba ve kendilerine ait Twitter adreslerini kullanabilecektir.

4) Yarışmacılar “Bu Yolda Hepbirlikteyiz” bilinciyle trafik kural ihlalleri yapan sürücüleri ve ebeveynlerini uyardıklarını ve seyahatleri süresince kendilerine verilen veya www.trafik.gov.tr internet adresinden indirdikleri “Sürücü Seyahat Karnesi” nde belirtilen sorulara EVET/HAYIR şeklinde şahsen yaptıkları tespitleri gösteren resimlerini 31.05.2019 tarihinden itibaren @TrafikEGM Twitter adresine online göndererek yükleyeceklerdir. Derece sıralaması yüklenen fotoğraflardan en çok beğeni alan eser sırasına göre yapılacaktır.

5) @TrafikEGM twitter adresine istenildiği kadar fotoğraf gönderilebilecektir. Ancak yarışmada bir kişinin gönderdiği ve en çok beğeni alan fotoğrafı değerlendirmeye alınacaktır.

6) En çok beğeni alan 100 fotoğraf ödül almaya hak kazanmış olacaktır. Ödül olarak ilk yüz dereceye giren her yarışmacıya (1) adet olmak üzere toplamda 100 adet bisiklet verilecektir. Ancak 1 yarışmacı birden fazla hediye kazanamaz.

7) Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetler Başkanlığı gerek duyduğu takdirde fotoğrafların orijinallerini yarışmacılardan isteme ve kullanma hakkına sahiptir.

8) Yüklenen fotoğraflarda istenilen filtre, efekt ve her türlü görüntü işleme tekniği kullanabilecektir. Doldurulan karnenin mutlaka yarışmacı tarafından gönderilen ve twitter adresine yüklenen fotoğraf içerisinde bulunmasına özen gösterilecektir.

9) Yarışmaya katılım için @TrafikEGM twitter hesabının takip edilmesi, açıklama kısmına #TrafikKarnem hasthag’nin yazılması ve @TrafikEGM hesabının etiketlenmesi gerekmektedir.

10) Ayrıca katılımcılar ayrıntılı kimlik, adres ve iletişim bilgilerini www.trafik.gov.tr adresinden temin edecekleri YARIŞMACI KATILIM FORMU’ nu doldurarak e-posta yolu ile Tamsosyalmedya@egm.gov.tr adresine göndereceklerdir. Bu süreçte cevap alınamayan ve ayrıntılı bilgileri temin edilemeyen yarışmacıların yerine yedek listede bulunan yarışmacılar dereceye alınacaktır.

11) Yarışmaya katılanların yarışma sonuçlanıncaya kadar Twitter kullanıcı hesap isimlerini değiştirmemeleri gerekmektedir.

12) Yarışmaya katılan fotoğrafların; üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemesi, kamu düzenini bozmaması, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirmemesi, genel ahlaka ve adaba aykırı olmaması ve suç teşkil etmemesi gerekmektedir bu konudaki her türlü hukuki ve cezai sorumluluk fotoğrafı gönderen katılımcılara aittir.

13) Yarışma sonuçları @trafikEGM twitter hesabından kazananların Twitter bilgileri paylaşılarak ilan edilecektir.

14) Gönderilen fotoğraflar bizzat yarışmacı veya ebeveyni tarafından çekilebilecektir. Üçüncü şahıslara ait görüntülerin tamamen veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerindeki tüm hukuki sorumluluk katılımcıya aittir.

15) Bu yarışmanın Twitter platformu ile direk bir ilişkisi bulunmamaktadır. Twitter’ın yapacağı değişiklikler ve düzenlemeler yarışmanın seyrini değiştirebilir. Bu sebeplerden Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı sorumlu tutulamaz.

16) Yarışmaya katılanlar “yarışma katılım şartları” nı okuyup kabul etmiş sayılırlar.

17) 20.06.2019 yarışmaya son katılım tarihidir.

Son Başvuru Tarihi 20 Haziran 2019.

Trafik Karnem (İndir)
Yarışma Katılım Formu (İndir)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ