<style>.lazy{display:none}</style>
21.04.2024 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi TOGÜ Logo Yarışması

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi TOGÜ Logo Yarışması

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi TOGÜ Logo Yarışması

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi TOGÜ Logo Yarışması Düzenliyor. Yarışma Tüm Katılımcılara Açıktır. Her Katılımcı En Fazla 3 Adet Logo Tasarımı İle Yarışmaya Katılabilir.

Yarışma Ödülleri
Birincilik Ödülü 5 Bin Türk Lirası
İkincilik Ödülü 3 Bin Türk Lirası
Üçüncülük Ödülü 1.000 Türk Lirası

Yarışmaya Katılım Koşulları

Yarışma tüm katılımcılara açıktır.

Yarışma katılımcıları, tasarımlarının kendilerine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar.

Ads

Yarışmaya sunulan tasarımların özgün olması, daha önce başka yarışmalara katılmamış, başka hiçbir yerde ve hiçbir gerekçe ile yayımlanmamış olması, ayrıca diğer kurum ve kuruluş amblem-logolarını
çağrıştırmaması gerekmektedir.

Katılımcılar, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Logo Tasarım Yarışmasına katılımlarından dolayı
Üniversitemize herhangi bir ücret ödemeyecek ve Üniversitemizden de talep etmeyeceklerdir.
Her katılımcı yarışmaya en fazla 3 (üç) adet tasarımla katılabilir. Yarışmaya seçici kurul üyeleri ile birinci derece yakınları katılamazlar.

Eser ya da eserler (en fazla üç farklı tasarım) en geç 13 Eylül 2019 Cuma günü saat 17.00’ye kadar
togulogo@gop.edu.tr (başvuru formu, eser hakkında açıklama içeren döküman ile) adresine iletmeleri gerekmektedir.

Posta ve kargo yoluyla iletmek isteyen katılımcılar ise başvuru formu, eser hakkında açıklama içeren kağıt
ve CD ile birlikte paketlenip 13 Eylül 2019 Cuma günü saat 17:00’a kadar;
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğü Genel Sekreterlik, Yazı İşleri
Taşlıçiftlik Kampüsü 60240 Tokat/TÜRKİYE
adresine şahsen veya iadeli taahhütlü olarak posta-kargo aracılığıyla gönderebilirler.
(Postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.)

Yarışmada birinci olarak seçilecek eser sahibine 5.000 TL; ikinci olan eser sahibine 2.000 TL ve üçüncü olan eser sahibine de 1.000 TL’lik ödül verilecektir.

Yarışmayla ilgili her türlü duyuru www.gop.edu.tr adresinden yapılacaktır.

Yarışma sonuçları, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından belirlenecek tarihlerde Üniversitemiz resmi internet sitesi (www.gop.edu.tr) üzerinden açıklanacaktır. Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, logo tasarım yarışması takviminde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Teknik Şartlar
Eserler 300 dpi, RGB formatında olmalıdır. Eserin bilgisayar ortamındaki çalışma dosyası vektörel olmalıdır ve çalışma dosyası olarak Corel Draw, Illustrator v.b. programlar kullanılmalıdır. Çalışmaların aslı ve JPEG formatlı hali birlikte sunulmalıdır.

Eserle birlikte eseri anlatan 400 kelimeyi geçmeyecek Microsoſt Word ortamında hazırlanan açıklama raporu ve başvuru formu ile birlikte gönderilecektir.

Eserler istenilen formatta, açıklama raporu ve başvuru formu ile birlikte togulogo@gop.edu.tr mail adresine gönderilecektir.

Eserlerinde “Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi” isminin kısaltmasının kullanımı durumunda kısaltma “TOGÜ” şeklinde kullanılmalıdır.

Her katılımcı en fazla 3 adet tasarımla yarışmaya katılabilir. Birden fazla tasarımla yarışmaya katılacak olan katılımcılar eserlerini isimlerinin yanına 1, 2, 3 gibi rakamlar ekleyerek adlandırmalıdır.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ödül alan logo tasarımlarının üniversite web sitesi, sosyal medya hesapları, antetli kağıt, evraklar ve kartvizit vb. gibi kullanım alanları için, eser sahibinden uygulama talep edebilir. Logonun bu gibi alanlarda kullanımı için katılımcı ödül dışında herhangi bir telif hakkı talep etmeyecektir.

Eser ya da eserlerini posta veya kargo yoluyla göndermek isteyen katılımcılar ise, her tasarım A4 beyaz kağıt zemin üzerine uzun kenarı 15 cm geçmeyecek şekilde yerleştirilecek, kâğıdın alt kısmında tasarımın küçültülmüş renkli ve siyah-beyaz şekilleri, uzun kenarı 2,5 cm’den büyük olmayacak şekilde yerleştirilecektir. Sayfanın arka kısmında yarışmacının rumuzu yer alacaktır. Çalışmalar, paspartusuz biçimde, karton, fotoblok vb. malzemeye yapıştırılmadan sadece A4 kağıda baskısı yapılacaktır. Eserle birlikte eseri anlatan 400 kelimeyi geçmeyecek Microsoſt Word ortamında hazırlanan açıklama raporu ve başvuru formu ile birlikte belirtilen adrese gönderilecektir.

Şartname hükümlerine uymayan eserler yarışma dışı bırakılacaktır.

Son Başvuru Tarihi 13 Eylül 2019.

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayın.
Başvuru Formu İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ