28.09.2022 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

TGSP 2018 Youtube Yarışması Kanalıma Hoşgeldiniz

TGSP 2018 Youtube Yarışması Kanalıma Hoşgeldiniz

TGSP 2018 Youtube Yarışması Kanalıma Hoşgeldiniz

Türkiye Gençlik STK’ları Platformu TGSP 2018 Youtube Kanalıma Hoşgeldiniz Yarışması Son Başvuru Tarihi 18 Nisan 2018. Yarışmaya 13 İle 30 Yaş Arası TC. Yada Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Vatandaşları Katılabilir.

Yarışmaya Tek Yada Grup Olarak Katılınabilir. Sanat Tasarım, Kültür, Dijital Dönüşüm, Teknoloji, Sosyal Medya’da Genç, Yapay Zeka Konularında Düzenlenen Yarışmaya Gençler Çektiği Özgün İçerikler İle Katılabilir.

Yarışma Ödülleri:
Birinciye Fotoğraf Makinesi, Ekipman Ve iPhoneX
İkinciye iPhoneX Ve GoPro
Üçüncüye Macbook Ve GoPro
Teşvik Ödülü Macbook Air

Yarışma Koşuları
1) 13 – 30 yaş arası gençler katılabilecek.

2) Tek ya da grup halinde katılınabilir.

Ads
 

GÜNCEL BURS DUYURULARINI KAÇIRMA

Facebook Sayfamızı Takip Et.

Twitter’da Takip Et.

Instagram’da Takip Et.

3) Daha önce herhangi bir yerde gösterilmemiş ve ödül almamış eserler ile başvuru yapılabilir.

4) Yarışma konusu; Sanat, Tasarım, Kültür, teknoloji, dijital dönüşüm,yapay zeka, sosyal medyada genç

5) Gönderilen içeriklerin daha önce herhangi bir yerde yayınlanmamış olması ve 20 Mayıs yarışma sonuna kadar herhangi bir yerde yayınlanmayacak olması elzemdir.

6) Yarışmaya başvuran eserlerin yönetmen (eser sahibi) ve / veya yapımcısından en az birisinin T.C. veya K.K.T.C. vatandaşı olması gerekmektedir.

7) Tüzel kişiler başvuru yapamaz.

8) Eser sahibi filmin telif hakları konusunda her türlü hukuki ve cezai sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul eder. Yarışma’ya gönderilecek kısa videolar özgün olmayan metin, görüntü, müzik, vb. kullanımlarından doğacak her türlü telif hakları ile ilgili konular eser sahibinin sorumluluğundadır.

9) Türkiye Gençlik STK’ları Platformu (TGSP) bu durumdan hukuken sorumlu tutulamaz. Eser sahibi, eser vasıtasıyla üçüncü kişilerin telif haklarını ihlal edecek olursa, TGSP’nin uğrayacağı her türlü doğrudan ve dolaylı zararları tazminle mükelleftir.

10) Eserde yer alan oyunculardan ve oyuncular haricinde eserde kimliklerini ortaya çıkaran veya ortaya çıkarabilecek görüntüleri, sesleri vb. her türlü bilgileri yer alan kişilerden 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili diğer düzenlemeler gereğince açık rızalarının alınmasına ilişkin her türlü yükümlülük yapımcı ve yönetmene (eser sahibine) aittir. Eser sahibi, TGSP tarafından talep edilmesi halinde, bu madde kapsamına ilgili kişilerin bilgilendirmeye dayanan ve özgür iradeyle açıklanan açık rızalarının alındığını gösterir kayıtları TGSP ile derhal paylaşacaktır.

11) Yukarıdaki şartlara uymayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

12) Yarışmaya başvuru ücretsizdir.

13) TGSP yarışma sonucunun ilan edilmesinden önceki herhangi bir aşamada, herhangi bir sebep göstermeksizin, yarışmayı düzenlemekten vazgeçme veya yarışmayı iptal etme veya ileride aynı yarışmayı devam ettirmeme hakkına sahiptir. Yarışmanın düzenlenmemesi veya iptal edilmesi halinde, eser sahipleri tarafından TGSP’ye gönderilen veya teslim edilen hiçbir eser platform tarafından kullanılamaz.

TEKNİK ŞARTLAR
1) Süresi, jenerik de dahil olmak üzere 7 (Yedi) dakikayı geçmeyen 1 video ile başvurabilir.
2) Başvurular yalnızca online başvuru formu üzerinden gönderilmelidir. Kargo, posta gibi yollarla fiziksel olarak iletilecek gönderiler değerlendirmeye alınmayacaktır.
3) Gönderilen videoların 720 – 1080p HD kalitesinde H264 veya Mpeg 4 formatında kaydedilmesi gerekmektedir.
4) Hazırlanan videolar, başvuru tamamlandıktan sonra verilecek başvuru numarası ile wetransfer veya drive ile tgspodulleri@tgsp.org.tr adresine gönderilecektir.
5) Yukarıdaki şartlara uymayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Yarışmaya Başvurmak İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ