19.09.2020 - Güncel Eğitim Sitesine Hoşgeldiniz
Güncel Eğitim Burs Başvurusu Kurslar Burslar KYK Yurt

Teknofest Teknoloji Yarışmaları

Teknofest Teknoloji Yarışmaları

Teknofest Teknoloji Yarışmaları Başvuruları 2020

Teknofest Teknoloji Yarışmaları 2020 Başvuruları Alınmaya Başlandı. Teknofest Teknoloji Yarışmalarına Son Başvuru Tarihi 28 Şubat 2020.

22-27 Eylül Tarihleri Arasında Gerçekleşecek Olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay Ve Teknoloji Festivali’nin En Önemli Ayağını Teknoloji Yarışmaları Oluşturmaktadır.
Festival 22-27 Eylül 2020 Tarihlerinde Milli Mücadele’nin Gazi Şehri Gaziantep’te Düzenlenecektir.

Yarışmalar İlkokul Seviyesindeki Takımlar, Ortaokul Seviyesindeki Takımlar, Lise Seviyesindeki Takımlar, Lisans Ve Lisans Üstü Seviyesindeki Takımlar Ve Mezun Seviyesindeki Takımlara Yönelik Düzenlenecek.

TEKNOFEST 2020 Gaziantep’te Düzenlenecek Olan 21 Farklı Kategorideki Teknoloji Yarışmaları Kapsamında Geçen Seneden Farklı Olarak; Biyoteknoloji İnovasyon Yarışması, Tarım Teknolojileri Yarışması, Çevre Ve Enerji Teknolojileri Yarışması, Akıllı Ulaşım Yarışması, Eğitim Teknolojileri Yarışması, Helikopter Tasarım Yarışması, Jet Motor Tasarım Yarışması Yer Alacaktır.
Türkiye’de Gençlerin Millî Teknoloji Üretme Ve Geliştirme Konusunda İlgilerinin Arttırılması Hedeflenmiştir. Bu Alanda Çalışan Binlerce Gencin Projesine Destek Olmak İçin Ön Eleme Aşamasını Geçen Takımlara Toplamda 4 Milyon TL’nin Üzerinde Malzeme Desteği Sağlanacaktır. TEKNOFEST 2020 Gaziantep’te Yarışıp Dereceye Girmeye Hak Kazanan Takımları İse 3 Milyon TL’nin Üzerinde Ödüller Beklemektedir.

Yarışma Detayları İçin Tıklayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ